Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szilikon cicis lányok, főként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szilikon cicis lányok, főként egyedülállóak! Nem féltek attól, hogy esetleg a férfiaknak nem fognak tetszeni a műmellek?

Figyelt kérdés
Vagy egyáltalán nem foglalkoztat titeket mások véleménye? Szüleitek,barátaitok, kollégák véleményei? Mik a tapasztalaitok? Válaszaitok előre is köszönöm!

2019. ápr. 8. 18:10
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
Még nem ismertem olyan szilikonmellű nőt, akinek ne lett volna mellé az egója is háromszorosára fújva. Más világban élnek, amiből a nekik nem tetsző vélemény és ember ki van zárva.
2019. ápr. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Azért csináltattam meg, mert így jobban érzem magam. Lesz@rom más véleményét. Ha nem tetszik, akkor nem kell ránézni.
2019. ápr. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

"Még nem ismertem olyan szilikonmellű nőt, akinek ne lett volna mellé az egója is háromszorosára fújva. Más világban élnek, amiből a nekik nem tetsző vélemény és ember ki van zárva."

Én ismerek.

2019. ápr. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem pont, hogy azok a lányok akik ennyire sokat adnak a külsőre, sokszor nagyon önbizalom hiányosak...
2019. ápr. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Bár nem vagyok egyedülálló, de a szeretőm (is) imádja a melleimet.

...egyébként meg kb lesz@rom a károgók véleményét, úgyse ismerik az előzményeket... 😘

2019. ápr. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
64%
Az 1. és a 2. komment tökéletes ebben a sorrendben.. :'D
2019. ápr. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
En magam miatt csináltattam meg mert egyáltalán nem volt , eddig senki nem panaszkodott rá és nem is annyira feltünő mert normális méretet vslasztottam, illetve az ügyes kezű sebèsz ek köszönhetően szinte nem is látszik a heg.
2019. ápr. 9. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na az elso az egy hatalmast tevkepzetben el, lehet van tobb olyan ismerosod akinek szilikon a melle es nem is tudsz rola. Az enyemrol kevesen tudnak, es aki tud az eloszor mind meglepodott. Lehet van aki berakatja A utan a DuplaD-t es hulye pcsa mellette, de a legtobben csak szeretnenk teljes erteku nonek erezni magunk, mert mindenhol azt halljuk hogy lapos meg deszka meg ennek nincs semmi melle. En magamert csinaltattam hogy noiesebb legyek, nekem tenyleg nulla mellem volt, es a ruhak sem alltak olyan jol hiszen ugy vannak kitalalva hogy a viselojuknek melle legyen. Nem tartom magam bekepzeltnek, mivel ugyes volt az orvosom az eddigi partnereim eszre sem vettek. Amikro meg elarultam nekik nagyon raizgultak. Ha normalis vagy, es nem pcsaskodsz hanem erzekien szeretkezel a fene nem fogja azt mondani neked hogy hu hallod ink ne mert elitellek a melled miatt. Ha normalis no vagy es normalis ferfiakkal allsz le normalisan fognak kezelni.
2019. ápr. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!