Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért olyan fontos a férfiakna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan fontos a férfiaknak már az ismerkedés alatt a szex?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 7. 11:19
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Mert ha szexuálisan nem illetek össze akkor felesleges húzni az időt!
2019. ápr. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%

Mert sok nő elkényeztetette a férfiakat. Gyorsan ágyba bújtak velük, aztán megszokták, hogy ez így megy.

Korábban a párok kivárták, hogy szexre kerüljön a sor, addig kicsit meg is ismerték egymást. Ha nem illettek össze, utána még szétmehettek.

Manapság már mindenki rohan, nem csak sorban állni, a kapcsolatokra sincs ideje és nem csak a pasiknak - sajnos így állnak a dolgokhoz.


Meg gondolom minél több nővel szeretnének együtt lenni..


Bár ez részemről csak találgatás. :-/ :-)


N

2019. ápr. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%

Egyszer mikor ismerkedtem a pasi 3. randin már szexelni akart, 2 hete beszéltünk csak.

Én nem vagyok a rohanás híve, szóval megmondtam,hogy nem.


Aztán többet nem is találkoztunk,mert eddig minden nővel 3.randin szexelt.. Hát nekem meg nem így működik.


Ugyhogy a nők is hibásak,hogy hamar oda adják magukat,de a férfiakban meg lehetne annyi,hogy nem minden nő egyformán könnyű vérű.

2019. ápr. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
38%

Senki nem vesz cipőt mielőtt felpróbálná. :D


Na jó ez vicc volt. :D Nekem speciel nem fontos. Nem kell rohanni. Nem csípem ha egy nő könnyen kapható. Kelljen már teperni érte úgy sokkal élvezetesebb. :P 30F

2019. ápr. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
34%

Én tíz hónapot vártam és mégsincs köztünk működő kémia...

Akkor kérdezem én ezek után hogyan álljak egy ismerkedés elé?

Még szép,hogy nem fogok többet várakozni mert csak megy a drága időm és a pénzem.

Tehát váltok a cipő vételes verzióra...


F/42

2019. ápr. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem az az elméletem, hogy a pasik máshogy vannak bedrótozva, mint a lányok:


A lányok azért ismerkednek fiúkkal, mert nagyon vágynak kapcsolatra, és ha az jó(nak tűnik), akkor kedvük támad szexre is. A pasik azért ismerkednek lányokkal, mert nagyon vágynak szexre, és ha az jó(nak tűnik), akkor kedvük támad kapcsolatra is.


(F)

2019. ápr. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Én tíz hónapot vártam és mégsincs köztünk működő kémia..."

Nem mondd, hogy szex közben jöttél rá, hogy nincs meg a kémia... Azért annak vannak más jelei is, hogy mennyire illetek össze..

2019. aug. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!