Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jött volna szexelni ha szerelm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jött volna szexelni ha szerelmes lenne?

Figyelt kérdés

Exemet áthívtam szexelni igaz en erzek még iránta.

Nem akartam rákérdezni, hogy van e neki valaki. De van egy tippem, hogy ki lehet az.

Ha szerelmes lenne bele vagy egyutt lennének akkor is jott volna szexelni?

Ugyanolyan volt mint régen, ugyanúgy csókolgatott es puszilgatott, összebújva aludtunk.

En vagyok a no


2019. ápr. 8. 18:22
 1/2 anonim ***** válasza:
63%

Simán félre kuuuurt volna.

Főleg ha jó volt veled a szex.


Vagy csak tisztában vele hogy te szereted még így kihasználja h amìg másik bugyiba nem jut be

Addig. TE ÚGY is ki tárulkozól egy csettintésre megkap nem kell könyörögnie puncidért hisz te szereted még őt.

Az meg még bónusz hogy Te hívod

Mai világban melyik férfi hagyná ki? Nem sok. Főleg ha még ingyen is van és Te ajálkozól fel.

25N

2019. ápr. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyáltalán miből gondolod, hogy van valakije?
2019. ápr. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!