Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Hogyan mondjátok meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogyan mondjátok meg egy férfiról, miután beszélgettetek vele és láttátok, hogy van e barátnője?

Figyelt kérdés
Egy ismerős szerint Ő ezek után meg tudja mondani, ha esetleg nem olyan férfi, hogy lehetne barátnője.
2017. nov. 26. 08:00
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Aki csúnya vagy alacsony, annak nem lehet barátnője. Ezt a lányok is tudják, csak nem szokták bevallani.
2017. nov. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én nem tudom megmondani. Volt olyan pasi akiről meg voltam győződve hogy tuti a férfiakat szereti, aztán mint kiderült, menyasszonya volt. Na bumm. Csak azért mert én személy szerint valakit nem tartok vonzónak és nálam semmi esélye nem lenne, az egyáltalán nem jelenti azt, hogy más nő is pontosan ugyanígy látja, és szerintem nagyon egoista és/vagy gonosz dolog kijelenteni - főleg egy beszélgetés után -, hogy valakinek NEM LEHET barátnője. WTF. Nem szimpi az ismerősöd, bocsi. :D
2017. nov. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!