Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, titeket zavarna, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, titeket zavarna, ha a barátnőtöknek "nagy étvágya" lenne lassan 3 év után is?

Figyelt kérdés

Barátommal lassan 3 éve, hogy együtt leszünk, nagyon szeretem őt és még mindig kívánom őt nagyon. De nekem viszont nem elég az 1-2 havi 1x együttlét. Lehet megundorodott tőlem vagy valami, nem tudom. Múltkor is adott szájra puszit, én begerjedtem és rendes csókot akartam, erre csak nevetett és elhúzta a fejét. Utcán is meg akartam ölelni és mondta: "Ezt ne." Pedig csak megölelni akartam, nem rámászni. Megcsalni nem tudnám, csak őt kívánom. Viszont nekem ennél több kell. Velem van a gond, fiúk ti erről mit gondoltok?


21/L, 24/F



2019. ápr. 9. 10:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%

Nem veled van a gond

Nalunk 3 ev utan a heti 2-4 szex szinte mindig meg van

2019. ápr. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
31%
Elég furcsa barátod van , de ha kibirtad 3 évig akkor még van időd várni !
2019. ápr. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Még az aktív korú nyugdíjasok is többet szexelnek.

Vagy beéred ennyivel és hűségesen kielégítetlenül éled életed,miközben meg lehet hogy a barátod megcsal. Vagy lépsz szexelsz és inkább küzdesz a lelkiismereteddel.

2019. ápr. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nem illetek akkor össze. Ez meg megalázó, ha elhúzza a fejét, vagy rádszól, hogy ne öleld meg. Meddig akarod ezt tűrni?
2019. ápr. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
1-2 havi 1?
2019. ápr. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Bence_ ***** válasza:
78%

Ez csak rosszabb lesz, idővel csökken a libidó.

Más pasi való hozzád, ez heti szinten is kevés.

2019. ápr. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
50%

Nincs az a szerelem ami ezt kibírja . Én 8 éve csinalom. Első 3 évben még minden jó volt aztán bújt ki a szög a zsákból hogy nincs igénye több együttlétre . Heti 1 nagyon max 2 szex . És ez is borzalmas . Rettegve gondolok rá mi lesz 10 év múlva . Havi 1-2 szex . Tuti megbolondulok.

Nem tartom se magamat se őt hibásnak. Mások az igények.

2019. ápr. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
74%
Egy csinos barátnőt én naponta megkívánnák többször is. Nem is tudom, hogy bírja a pasid ilyen kevés szexxel, fiatalon azért jobban kéne kívánnia téged. F 24 :-)
2019. ápr. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
77%

Sajnos nálam is van hasonló probléma!

Kb. 2 havonta 1 :(!

Már odáig jutottam, hogy inkább hozzá sem érek, nehogy megkívánjam! Nem tudom mi történt Vele!

Többször jeleztem, a válasz annyi, hogy Ő nőként nem kezdeményez! Ha én kezdeményezek, akkor meg elutasít! Szeretem és kívánom, nem csalnám meg, de ez nem tudom, hogy hova fog vezetni!

2019. ápr. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Az nem nagy étvágy ha még naponta is megkivánod.

Inkább a barátod halvérű .

Ennek úgy is szakítás lesz a vége, jobb lenne minél hamarabb túl lenni ezen.

2019. ápr. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!