Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, ti miből veszitek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti miből veszitek észre ha egy lány/nő felizgult? Milyen "jelek" utalnak nektek arra, hogy felizgult?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy ha én felizgulok, akkor ha ülök akkor elkezdek mocorogni/mozgolódni, ha pedig meg állok akkor mondhatni, hogy "toporzékolok" de inkább kényelmetlenül feszengve állok egy helyben..:D

Illetve olyankor mindig lányos zavarom lesz, össze-vissza kezdek beszélni, elpirulok amennyire csak lehet, vagy még jobban is..

Illetve furcsán kezdek el viselkedni az adott emberrel, és a kezeim/hajam kezdem el buzerálni. A lélegzetem azt úgy-ahogy tudom szabályozni több-kevesebb sikerrel. Illetve nagyon sokat nyelek, de úgy 1-2 másodpercenként, akkor is amikor kb. elfogyott a nyálam, ez az egyik legészrevehetőbb..


Ti ebből mire következtetnétek?

A válaszokat várom, hogy ki szerint mi utal rá, vagy hogy miből veszitek észre..:)

18/L


2019. ápr. 9. 17:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Én hogyha valakit megkívánok (vonaton, buszon, olyan helyen ahol huzamosabb ideig vagyunk összezárva) akkor próbálom felvenni a szemkontaktust, majd ha meg sikerült, megnyalom a szám kicsit, vagy megigazítom a hajam. Ha elkezdene velem beszélgetni akkor kicsit lányos zavarban lennék, keresném a testi kontaktot (megsimítanám a vállát ha nevetek valamin, stb).

23N

2019. ápr. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
#1-vagyok... bocsi, nem is értem miért válaszoltam :D máshogy értelmeztem a kérdésed. Férfiak szemszögéből nem tudom.
2019. ápr. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hű lányok, ha mindenki ilyen egyértelmű jeleket adna, a paradicsomban lennénk ;) ! Köszönjük nektek, ez így tökéletes, aki ezekből nem ért, annak úgy kell D !
2019. ápr. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ezt én is szeretném tudni!

Jó pár év alatt sem jöttem rá.


F/43

2019. ápr. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tekintet, pl tág pupillák, "áhitatos" tekintet.. le-fel fürkésző tekintetek rajtam, enyhe szájnyitás, ajakharapás.. nagyon Összeszorított lábak..
2019. ápr. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én férfikén ha tetszik egy csaj valamiért (én se tudom) kerülöm reflexből a szemkontaktust. Pl mikor nézem és rám néz elfordulok vagy más fele nézek. Utána megint nézem és megint. (25F)
2019. ápr. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja és még valami.. Csajok.. Ha beszédbe kezdetek egy ilyen csávóval és alig tud megszólalni az biztos jele annak hogy bejössz neki. De ha egy kigyúrt beképzelt csávóról van szó az nyomulni is fog mint állat szóval ennyi lenne szerintem. Szép lányokkal nehéz beszélgetni szerintem vagyis legalábbis nálam ez így van.
2019. ápr. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!