Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Párom csak azért csukhatja be...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom csak azért csukhatja be a szemét általában szex közben, mert másra gondol? Természetesen nyitva is szokott lenni, de többnyire csukva van

Figyelt kérdés
Bár magamon is észre szoktam venni hogy néha becsukom

2019. ápr. 9. 21:23
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
😅😂😂
2019. ápr. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
Nem vagyok gondolatolvasó. Nem tudom, hogy a párod mire gondol szex közben. Én sokszor csak azért csukom be a szemem, mert akkor az érzésre figyelek. Nem érdekel a látvány. Az egyetlen érzékszervem a tapintás lesz és akkor épp a testemmel érzékelek. Az érintésekre, simogatásokra, figyelek. Arra, ahogy a puncimban csúszkál, ahogy a melleim hozzá érnek az ő mellkasához miközben test a testhez simul és ahogy a nyelvével simogatja az enyémet.
2019. ápr. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
25%
Nem tudom, miért csak 58%-a hasznos a válaszaidnak... ez 100%-os!
2019. ápr. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%
Miért, csókolózáskor miért csukják be az emberek a szemüket?:D Biztos másra gondolnak...
2019. ápr. 10. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
38%
Ha nehezen tudom elélvezni akkor én is becsukom és elképzelem a szitut az egyik exemmel aki egy vadállat volt az ágyban. Ilyenkor secperc alatt elélvezek. Ettől még nem csalnám meg a páromat.
2019. ápr. 10. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem másra gondol, vagy nem tetszel neki, ha szinte mindig becsukja. Ha csak néha, az nem jelent semmit.
2019. ápr. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!