Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan izgassam fel a barátomat?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan izgassam fel a barátomat?

Figyelt kérdés
Egy ideje már együtt vagyunk és nagyon jól megvagyunk. Viszont kicsit unalmas lett a szex. Ő imádja, ha leszopom én hátulról csináljuk ahogy én is, de néha vágyok egy kicsit több csókra, érintésre és nem csak arra, hogy forgás aztán bumm. Én hajlok a kikötözés felé (őt kötném ki, én lány vagyok) és engedné is, mert volt már róla szó .. csak nem tudom pontosan miket csináljak, mert vibrátor meg ijeneket nem szeretnék használni, én kényesztetni szeretném és ellazítani, és érezni, hogy az enyém is mozdulatlan. Azt tudom, hogy lent és az oldalán illetve a mellkasán nagyon érzékeny. Nem tudom esetleg van valami másik technika a szopásra vagy gyorsan vagy lassan vagy fogalmam sincs. Kérlek az ítélkező kommentelők kíméljetek és normális tanácsokat szeretnék a tapasztaltabb nőktől/férfiaktól. 19/L

2019. ápr. 10. 13:12
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Helyesírást gyakorold előbb, ne a szopást.
2019. ápr. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kosd ki es szopas kozben masszirozd neki lejjebb, akar nyelvvel is. Garantalom hogy totalisan ki fog kiszulni, es akkorat fog az arcodra elvezni, mint meg soha :)
2019. ápr. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%

Ijen meg kényesztető. De a dominánsnő az fontos.

Pityuka nem szokott felizgulni,akkor hogy megy a cumika? 19 évesen már unalmas a töcsök? Azigen.

2019. ápr. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha olyan jól elvagytok, miért nem tudtok erről beszélni, hogy kinek mi jön be?

Ha csendben némán éled az életed, ilyen is marad a szex.

Javaslom ülj le, beszéld meg vele.


Egy ötlet:

Vegyél egy kisebb dobozt, írj cetlikre 10 dolgot ami neked bejön a szexben, és írjon a partnered is szintén 10 dolgot. Ezeket a cetliket tegyétek a dobozba, és 5-10 percenként húzzatok egy cetlit, é csináljátok azt ami rá van írva.

2019. ápr. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sokkal jobban tanulsz ha 2-3 filmet megnezel.
2019. ápr. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Ha érzékeny a mellkasa, akkor csókolgasd, simogasd! Kösd be a szemét, így nem tudja, hol fogsz hozzáérni. Nyald végod a farkát, golyóit, nagyon izgató tud lenni.


22/l

2019. máj. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!