Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek fair ha kiadtam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek fair ha kiadtam egy arbérletet egy fiatal lánynak es neha a lakbér helyett párszor kielégít engem (ő találta ki) 22f?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 10. 17:27
 1/9 anonim válasza:
54%
Hát ha ez neked így jó :DD
2019. ápr. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40%

Ő tudja. Az albérlet árak csillagászok mostanság, de te szerintem elég szerencsétlen lehetsz.

Inkább kiadnám jó pénzért és lenne mellette barátnőm, minthogy lebzseljen nálam egy ingyenélő ribi.

2019. ápr. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%

Attól függ, hogy mi a lakbér piaci szintje, hányszor/hogy elégít ki és hogy néz ki a lány.

Ha egy lerobbant kis lakás, minden második nap lefekszik veled egy gyönyörű arcú, nagy mellű, vékony lány, akkor baromira megéri.

Ha luxus lakás, és cserébe hetente lepippant egy kövér csaj, nem annyira.

2019. ápr. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Majd mész a börtönbe!
2019. ápr. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ő találta ki?

Persze!

2019. ápr. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%

Azt tudod, hogy ezzel jól palira vesz téged :D.

Egy prostival jobban járnál...

2019. ápr. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
47%
Sztem ink csak szánalmas h ilyenekhez folyamodsz egy kis szexért.
2019. ápr. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem ha 22 évesen plusszba van egy saját lakásod akkor nem hiszem hogy ilyen lelki problémáid lennének.

Azon felül egy kicsi albérlet is kb 100-120 ezertől indul.

Egy rosszlány kb 15 ezret kér egy órára de kb 6-8 ezerért lepippant. Tehát ha legalább 8x nem szexel vagy kêtnaponta nem pippant le akkor bukod a biznisz.


Szóval kamu álom kérdés...

2019. ápr. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha csak az anyagiakat nézzük/számoljuk!

Mennyibe kerülne neked a kapott szex ha hivatásostól kapnád? Mióta nálad lakik a lány, mennyivel lett több a rezsid? A szexért cserébe nyilván nem fog spórolni sem a vizzel, sem a villannyal, stb!

2019. ápr. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!