Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pedofil vagyok amiatt ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pedofil vagyok amiatt ha sokat gondolok egy fiatal lányra akivel régebben szexeltem?

Figyelt kérdés

22 vagyok, pár éve szexeltem vele, és akkor 15 volt. Nagyon szép teste volt, és nagyon bátor :)

Pedofil vagyok emiatt?

Az beteges ha jobban izgat a szőrös mint a borotvált punci?


2019. ápr. 4. 16:37
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
A pedofil a gyerekek iránt érez szexuális vonzalmat! Akiken még nem látszanak a nemi jelleg jelei. Nem mellesedik, nem szőrösödik. Egy 15 éves lány már nőies! Úgyhogy ez nem pedofília!
2019. ápr. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem sem vagy pedofil, csak kissé meggondolatlan.

Szőrös, vagy borotvált punci - embere válogatja. Egyik sem beteges.

F.

2019. ápr. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Sztem nem.

Akkor lennél, ha fiatalabbakat akarnál megrontani.

2019. ápr. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Akkor lennél pedo, ha 10 évesekre gerjednél.

keresd meg azt a leányt, akiről írtál és szexelj vele újra! Tuti lenne szerintem.

A szőrös-csupasz meg ízlés kérdése, egyikkel sincs semmi baj, bármelyik is jön be neked.

2019. ápr. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!