Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért olyan jó érzés a kinyalá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan jó érzés a kinyalás? 😍

Figyelt kérdés

csak szerintem nagyszerű? 😏

20l



2019. ápr. 10. 22:25
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudom, hogy milyen érzés kapni, de adni nagyon-nagyon jó, főleg szájra ülősen.
2019. ápr. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
70%

Mert egyszerűen leírhatatlan érzés! Csinálni mindenképp...

45+Ffi

2019. ápr. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
85%
Nem tudom. De tenyleg isteni :) ahhw
2019. ápr. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

De a férfiaknak mi a jó benne ha nem is érzik? :)

Annyira beindít és izgat a nyalás hogy fuu...🙄

2019. ápr. 10. 22:36
 5/22 anonim ***** válasza:
97%
A férfiaknak ez ugyanúgy izgató.. Elég csak a punci közelségére, látványára, nedvességére gondolni és persze arra, hogy ezzel örömet okozol a másiknak. A legtöbb férfi szerintem mindennap csinálná.
2019. ápr. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
90%

Én is szeretem ezt megadni a lánynak, de volt már olyan párom is, aki nem szerette, és nem is engedte, hogy kinyaljam... :( Borzalmas, hogy nem tudsz oda lemenni... :(


25/F

2019. ápr. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Fiúként/férfiként csatlakoznék az előttem szólókhoz. Örülnék, ha a partnerem is így szeretné (nem hiszem, hogy a technikámmal van a gond, mert már volt, akinek tetszett de amikor legutóbb nyalni akartam valakit, azt mondta, hogy nem szereti az érzést. Talán a nyál miatt :/ )
2019. ápr. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
75%

Én adni és kapni is imádom!😍 Mindkét oldalról más, de adni a legjobb!😊

L.

2019. ápr. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
90%
Az íze, az illata, a lány reakciója a nyelvem vagy az ajkaim érintésére. Ez mind leírhatatlan érzés! Fantasztikus érezni a partnerem orgazmusát. Akár többször is egymás után! Számomra a szex legjobb része! Feltéve, ha a lány is élvezi!?
2019. ápr. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Hmm szerencsés lányok 😍
2019. ápr. 10. 22:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!