Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ma a Katonában Dér Zsolt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma a Katonában Dér Zsolt teljesen meztelen volt egy egész darab alatt. Végig ott lifegett a pénisze. Elgondolkodtam, hogy miért ilye szégyenlős mindenki? Ti mennyire vagytok szégyenlősök mások előtt? És miért szőrtelen mindeki? Ez a színész nem volt.

Figyelt kérdés
2019. ápr. 10. 22:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Nem mindenki szortelen :D én azért vagyok szegyelnos mert zavar ha valaki olyan szexualisan felizgul rám akit én nem szeretnek :D én pl a higenia miatt vagyok szortelen18L
2019. ápr. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
35%
Attól,hogy egy idióta (akkor is ha színész) meztelen van a színdarabban, attól még vannak társadalmi normák.
2019. ápr. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Azért takarjuk el a himbilimbit, mert egyrészt kellemetlen lenne, ha egyből tudnád, kinek mekkora (jó lehetőséget adna a rivalizálásra, egymás megalázására), másrészt, mivel a férfiaknak gyakorta van spontán merevedésük, ezért teljesen nyilvánvaló lenne, mikor vannak beindulva egy csajra, ami szintén alkalmas megszégyenítésre. A nő nemi szervei meg azért vannak eltakarva, mert túlságosan ingerelnék a férfiakat.
2019. ápr. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én csak egy picit vsgyok szégyenlős,de idővel levetkőzöm.


L

2019. ápr. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

sztem attól függ. nálunk mondjuk nagyon szégyenlősek az emberek, de nyugatabbra nem igazán.

én francia színtársulattól láttam olyan darabot h minden fiú meztelenül gördeszkázott a színpadon, és nem zavartatták magukat .... (meg fel se állt nekik, szal aki ezt írta, azért az nem annyira automatikus :D )


a másik meg hiába a ruha, így is tökéleetsen lehet látni , kinek mekkora, viselkedés, komplexusok ... elég jól be lehet találni

2019. ápr. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%

Vérpéniszem van, ezért szégyellem (7 cm). Zuhanyzóban belerántottam kettőt, hogy kicsit megnőjön, azt meg már nézheti, aki akarja, de alapvetően szerencsére nincs hol mutogatnom. És igen, akár azt is szégyellhetem, hogy szőrös, mert mi van, ha valakinek tetszenék, de így nem fogok, mert igénytelennek tartja, hogy nézd már a barmot, biztos azért nem ápolja, mert olyan kicsi.

Az is jó kérdés, hogy mennyit keres színészként? Annyiért én is vállalnám, hogy megmutatom, tessék, nézzed, hülyegyerek, ha ezért fizeted a drága jegyet, hogy öltönyben nézegesd a löttyedtet.

28F

2019. ápr. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

jaj ez a vérpéniszes magyarázat kiakaszt mindig :DDDDD


amúgy meg én azt nem értem az egészben h megint szégyenlősség csúcsa, hát érdekes h külföldi nudistrandokon látok én 2 centis farokkal is srácokat és rohadtul nem érdekli őket :) szal ... személyiség és 9önbizalom kérdése is nagyban, ahogy viszonyulsz hozzá.


aztán meg na ja, mindenre igaz h van az a pénz, de jellemzően akik a művészet bármely területén meztelenkednek, ott ez nem szempont. tudok én olyan aktmodell fiúról is, akinek nem éppen méretes és mégis bagatell összegért áll modellt 80 ember előtt ... szal fene tudja, megint csak azt látom h az a lényeg, ahogy te viszonyulsz hozzá.


az már egy másik terület, amikor azt mondod h jó pénzért hadd nézegessék ...

2019. ápr. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok szégyenlős, de indokolatlanul miért mutogatnám magamat? Nem izgatna fel, ha idegen, számomra nem vonzó férfiak előtt lennék meztelen, ha valakinek meg akarom mutatni, akkor úgyis eljutunk oda.. Én speciel azért szőrtelenítek, mert nekem így tetszik, ennyi.
2019. ápr. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok szegyenlős, csak más fiúk előtt nem szeretek meztelenkedni. Lányok előtt nem gond, bár nekem is verpéniszem van. Az sem zavar ha kinevetnek :)
2019. ápr. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
sokáig szégyenlős voltam mert nekem a zacsim lóg nagyon és öltözőbe volt hogy nézegették meg volt aki beszólt .Amióta kiszőrösödtem már nem zavar mert annyira nem látni már
2019. ápr. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!