Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ha lenne egy crossdres...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha lenne egy crossdresser barátotok, haverotok, segédkeznétek neki, hogy lányosabb tudjon lenni?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 11. 18:42
 1/5 anonim ***** válasza:
33%

havernak igen. amúgy már sminkeltem ki fiúkat, haverokat, persze csak poénból, de sztem akkor se lenne gáz, ha komolyan gondolná

barátomnak viszont nem, nem tudom, engem zavarna a dolog sajnos. viccből őt is kisminkelem, vagy ha egyszer felvesz női ruhát, még talán az is belefér, de ha nőt csináljak a pasimból, az nem jön be, mivel hetero vagyok. ha ő ezt akarja csinálni a 4 fal közt akkor inkább titokban tegye, nem akarok tudni róla. bár hallottam már olyat is, h a srác titokban elhasználta a csaja sminkcuccait...

2019. ápr. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon rendes tőled.😀
2019. ápr. 11. 23:08
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én crossdresser vagyok és van barátnőm. Igen, attól, hogy szeretek női ruhadarabokat is felvenni, még a nőket szeretem. Ahogy a crossdresserek 95 %-a. Barátnőm tud róla. Előtte nem öltözöm be teljesen, ebben egyeztünk meg, de pl szoknyát vagy magassarkút elég sokat viselhetek előtte.
2019. ápr. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére vannak olyan lányok! Mint az én párom is. Sokszor öltözök be teljesen nőibe, és segít sminkelni, együtt vásárolunk ruhát, fehérneműt. Volt már hogy nőiben kimentünk az utcára is sétálni. (Persze nem ott ahol lakunk.) Ilyenkor kell hogy odafigyeljen! A járás, a leülés, stb.stb. Amúgy hetero vagyok. Ha meg beöltözök, akkor leszbi. :-)
2019. ápr. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Egy f...szt vagy te hetero.
2019. ápr. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!