Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A párom análisan akar velem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom análisan akar velem szeretkezni, szerintetek ez normális? 22F

Figyelt kérdés

A barátnőm folyamatosan azzal jön hogy a vibràtorát szeretné rajtam kipróbálni....ez már nem az első lány aki ilyen anális birizgatással zaklat.

Eléggé felzaklat őszintén.

Lányok én vagyok csak ilyen szerencsétlen vagy ez valójában eléggé gyakori perverzió lányoknál?



2019. ápr. 11. 21:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
Közel sem olyan gyakori perverzió, mint amikor a fiúk akarnak análisan közösülni a barátnőjükkel.
2019. ápr. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
53%
Érdekes engem nem "ba sz o gat n a k" ilyennel a lányok:D pedig ha tudnák, hogy én tudnám, hogy ők mennyire szeretnék kipróbálni.. hmmm:)
2019. ápr. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
66%

Tök jó dolog ám.amugy ne finnyáskodj.

Ettől még nem leszel búzadara

2019. ápr. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%
Én szeretem, ha a prosztatámat izgatják, egész más jellegű orgazmusom van tőle, de ahhoz, hogy ezt hagyjam, vagy egyáltalán felhozzam egy nőnek, nagyon erős kötelék és bizalom kell hozzá.
2019. ápr. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
32%
Nem normális. Nem sok lánynak van ilyen beteg elméje.
2019. ápr. 12. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
54%
Azt olvastam, hogy a férfiaknak a prosztatájuknál van a G-pontjuk. Szóval aki ügyesen tudja a prosztatamasszászt, tényleg finoman, ügyesen, óvatosan, az hatalmas nagy élvezetet tud juttatni a pasinak. Én azt olvastam. És ezt úgy állapították meg, vagy nem tudom, hogy eleve is tudták-e, csak így, ekkor kapott visszhangot; hogy egy pasinak az orvos felírt egy prosztatamasszírozó gépet, és akkor a pasi ő ezt mondta, hogy akkora élvezetet nő még nem okozott neki, mint amikor kipróbálta ezt a prosztatamasszírozó gépet. Szóval lehet csinálni, de finoman, óvatosan. Énszerintem.
2019. ápr. 12. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
51%

Fuj nekem ez nem jön be biztos nem csinálnám!

20L

2019. ápr. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
87%

Mi ezen a meglepő?


A prosztata miatt pont hogy a pasikat kell análisan izgatni és nem a nőket!

Azok a beteg tudatlanok akik a nőknek csinálják.

2019. ápr. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm a sok választ,de én leginkább arra voltam(vagyok) kiváncsi hogy mennyire gyakori jelenség ez.

Szóval inkább női szemszögből érdekel.

Tudom hogy ott a G-pont,és hogy állítólag nagyon jó.

De én jobban szeretem a klasszikus férfi szerepet szexuális együttlétközben.

Nem ítélek el senkit,mindenki azt csinál a hálószobában ami neki és a párjának belefér.

2019. ápr. 12. 12:22
 10/16 anonim ***** válasza:
72%

Én simán engedném egy csajnak, hogy megrakjon felcsatólhatossal :D Izgalmas lehet.

25F

2019. ápr. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!