Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Nálatok is van így,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nálatok is van így, vagy volt már rá példa?

Figyelt kérdés

Nem tudom ismeritek-e a Shop Stop című filmet, amiben egy pár beszélget, hogy a csaj hány férfival feküdt le.

Azt mondja csak 3-al, akiket szeretett, a többit meg leszopta. :)

Itt a részlet: https://www.youtube.com/watch?v=i9jUtET5YmY



2019. ápr. 12. 09:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mire pelda? Hogy fimet nezek? Beszlgetek? Szopok? Seggbe dugnak?


Volt mindre



18/l

2019. ápr. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Gondolok itt arra, hogy a csajok leginkább azzal fekszenek le (dugnak) akikbe szerelmesek, vagy éreznek iránta valamit.


Viszont vannak olyan esetek mikor egy pasi bejön nektek szimpatikus, jól néz ki de semmi érzelem nincs íránta, így csak lecumizzátok őket.

2019. ápr. 12. 09:40
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem, ilyen sosem volt.
2019. ápr. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az első hogy ráérzett már a lényegre. Szép gyűjtés 18 évesen. Esetleg egy gyöngéd gangbang vagy egy egészen apró bukakke-parti?


f, 26

2019. ápr. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálam ez pont fordítva volt így... csak azt a férfit elégítettem ki orálisan akit szerettem és egyben a párom is volt.. aki csak úgy megtetszett vagy ilyesmi azzal lefeküdtem orál nélkül.
2019. ápr. 13. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Engem lecumizott a szomszéd csaj másnap lefeküdtünk.

Aztán megbeszéltük hogy megpróbáljuk egy párként a dolgot mert amúgy tök jól elbeszélgettünk meg minden.

Egy hétre rá közölte velem hogy ez nem jó mert nem érzi amit kell. Aztán mint kiderült összejött a srác spanjával. Erre mondom azt hogy a lányok ugyanúgy szeretnek szexelni attól függetlenül hogy menyire szeretik az adott illetőt/illetőket.

2019. ápr. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nalam igen.
2019. ápr. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!