Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ha a párotok azt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha a párotok azt kérné tőletek, hogy a péniszére, esetleg a mellkasára, szájába pisiljetek, megtennétek?

Figyelt kérdés
Vannak valakinek tapasztalatai?Én már többször szerettem volna kipróbálni,de nem merem megkérdezni a párom,hogy megtenné e?
2019. ápr. 12. 14:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Kizárt dolognak tartom, hogy ilyet akarjon a párom, de ha nagyon ez lenne a vágya, megtenném. Priviket ne küldjetek, engem semmilyen szinten nem izgat a pisiszex, csakis akkor mennék bele, ha az én párom nagyon nagyon szeretné.

Nem tudom, mennyire prűd a barátnőd. Próba szerencse, lehet, hogy belemegy.

2019. ápr. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Dehogy tenném meg. Engem ez nem izgat, és hála akikkel eddig voltam őket sem izgatta a kaki pisi szex.
2019. ápr. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem tenném meg!
2019. ápr. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Én meg. Igazából bármit, ami nem jár akkora fájdalommal, ami már kellemetlen, meg a kakiszexet is kizárom. Ezt megtenném neki, ha erre vágyna.
2019. ápr. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem ez még elmegy, mivel egyébként is néha olyan izgalomba jövök élvezés környékén mintha bepisilnék, direkt nem keresném az alkalmat, de el tudom képzelni, hogy eljussak odáig.
2019. ápr. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem
2019. ápr. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

30F

Több olyan barátnőm volt aki megtette, persze olyan is aki nem. Mivel én szeretem az efféle pisis dolgokat, mindenkinek elmondtam.

Szerintem bátran állj elő a vágyaddal, a legrosszabb ami történhet hogy nemet mond.De az is lehet hogy csak első körben(tapasztalat ez is) és később megteszi.

2019. ápr. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az en barátom kerek perec rákérdezett, hogy a szájába pisilnék e 69ben.


Először furcsáltam. Aztán úgyvoltam vele, hogy ha ez a vágya megteszem neki.


Most ott tartunk, hogy 2 hetente a szájába pisilek, és meg is issza. Volt orvosnál, az égegyatta világon semmi baja, pedig részletesen megvizsgálták.

En is megszerettem, orgazmus után elengedem magam, és élvezem, ahogy ő elélvez.

Semmi gond ezzel.


Ha ti is efféleképpen akartok játszani akkor először is egy részletes kivizsgálás mindkét félnek.

Ha nincs semmi betegség, gyógyszerszedés stb, akkor kb 2-3 liter tea elfogyasztása után mehet a menet.


Már persze ha mindketten élvezitek. Mert csakis úgy van értelme.


32L

2019. ápr. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!