Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők! Ez szerintetek elítélendő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ez szerintetek elítélendő? Ti megtennétek?

Figyelt kérdés

Én lábfétises vagyok.

Múltkor láttam egy videót, ahol Demi Moore live streamelt és egy rajongója megkérte, hogy mutassa meg a talpát.

Ő ezen abszolút nem csinált ügyet, megmutatta neki.

Na most két felállás van, bár igazából egy.

Lehet hogy a rajongó tényleg csak látni akarta a talpát, de ezt a videót több száz másik ember nézte és valszeg volt, aki kiverte erre(én mondjuk nem, mert nekem ez kevés, másrészt nem tetszett a lába se).

Tehát helyes e, hogy megmutatta vagy sem?

Bár a másik oldalon ott van, hogy nem takargathatja magát, sima fotókon is látszik a lába stb.


2019. márc. 20. 08:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Helyes e megmutatta a talpát??

jujj, micsoda erkölcstelensèg, pfúj.


Ja, nem. Nem a csöcseit mutogatta.

2019. márc. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én arra fel mondom, hogy valszeg tudta, hogy most sokan erre fognak hokizni.
2019. márc. 20. 09:52
 3/3 anonim ***** válasza:

Neked ez jut eszedbe először.

NEkem meg az,h ogy valami hülye poénból kérte, mert nem a fenekemet, mellemet, nunimat kellett mutogatni, a nemiség jeleit.

2019. márc. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!