Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Segítség elsőszex előtt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség elsőszex előtt?

Figyelt kérdés

Tapasztalatokra lennék kíváncsi, hogy nagy általánosságban ki hogy szokta, én srácként vetkőztessem le a csajt vagy mindenki magáról veszi le a cuccait, vagy ha elsülnék hamar, akkor mit csináljak? Vagy én elég magas vagyok viszont a csajszi eleg alacsony ilyen felállásban melyik a legkényelmesebb póz?

Az a baj, h sosem volt semmilyen intim kapcsolatom még lánnyal, de nem akarok amatőrnek sem tűnni, most van egy lány, akivel eléggé egy hullámhosszon vagyunk és húzzok egymás agyát, eléggé benne lennénk mindketten, kapcsolatra meg nincs időm.

Tudom elég gyökér egy kérdes, de kérlek normálisan válaszoljatok. Sajnos húszonx éves vagyok már, szóval kicsit cinknek érzem, h nincs tapasztalatom. 😅



2019. ápr. 13. 11:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem a 20-30 évvel ezelőtti fiatalok nem voltak ilyen szerencsétlenek a nőknél. Mamindenqurvamodern. Net van, okostelefon, tudunk időjárást befolyásolni,képesek vagyunk olyan géntechnikával olyat hálót szôni mint a pók, porszem nagyságú lehallgató készülékeket gyártani. És sok más egyéb. De emberileg mintha visszafelé fejlődenénk....
2019. ápr. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Most nem ítélkezésre írtam ki a kérdésem.. nem kellett volna időt szánni rá, hogy válaszolj...
2019. ápr. 13. 12:17
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, minden jönni fog magától! :)
2019. ápr. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Derwer ***** válasza:
100%

Első kérdés: a lány tudja, tudni fogja hogy szűz vagy ?


Ha tudja, és elfogadja , akkor sokkal kisebb lehet rajtad a nyomás. Bár lehet megszakítaná a kapcsolatot... (Én elmondtam anno )

De persze lehet deríteni, hogy régen voltál nővel, stb.


Mindenképp az előjátékra helyezném a hangsúlyt. Ha eltudod élveztetni magad előtt akkor az remek lenne. Neked jó eséllyel egy percre se lesz benne. (Nekem 10sec volt... )


De összességében ami fontos: FIGYELJ rá, hogy neki hogy jó. Ez mindennél többet ér, mert nincs általános recept.

2019. ápr. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Csokolgasd sokat a testet. A vetkozest az alkalom szuli, hogy kell segiteni, vagy magatol ledobja.
2019. ápr. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem fogja meg tudni, nem is nagyon sejtheti, kívülről nem úgy jön le, h egy félénk ember lennék, aztán tessék! 🙃😂
2019. ápr. 13. 13:28
 7/13 anonim ***** válasza:

Aranyos ez a kérdés :) Nagyon drukkolok, hogy jól sikerüljön. Szerintem ilyen szinten, hogy ki fog kit vetkőztetni, nem érdemes felkészülni, mivel csak túlzottan rá stresszelsz. Inkább figyeld csak a reakcióit. Ha elmondod neki, hogy szűz vagy, szerintem értékelni fogja az őszinteséged.

Én egy szintén szűz emberrel vesztettem el, így személyes tapasztalatom nincs ebben a helyzetben, de szerintem sokkal idegesebb lennél, ha nem mondanád el neki.

26/N

2019. ápr. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Majd írd meg hogy sikerült :)
2019. ápr. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hát örülök, ha derültél rajta egyet!😂
2019. ápr. 13. 18:06
 10/13 anonim ***** válasza:

csak e stresszelj ombre

ez a világon a legegyszerűbb dolog

a lényeg hogy figyelj rá

ha a lánynak jó akkor neked is jó lesz

2019. ápr. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!