Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek is van olyan,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is van olyan, hogy egyes férfiak egyszerűen úgy születtek, hogy képtelenek egy kemény, kiadós szexre?

Figyelt kérdés

Férfi vagyok, és előre leszögezem, hogy nem panaszkodni, rinyálni akarok, de úgy érzem képtelen vagyok olyan szexet nyújtani egy nőnek, amilyet kéne.

Elsősorban, a méreteim átlagosak, a vastagsága a farkamnak inkább átlagon aluli. De ez nem is lenne akkora gond. Ott kezdődnek a bajok, hogy mióta tudom magam, korai magömléssel küszködöm. Egyszerűen 8-10 perctől többet nem bírok, de az sem kellemes, mert nagyon oda kell figyeljek, és lassúbb tempóban kell csináljam. Több nővel is voltam már együtt, voltak futókalandok, voltak több hónapos kapcsolatok, de ez mindre rányomta a bélyegét. Ettől, vagy ettől függetlenül az utóbbi időben (években lassan) merevedési problémákkal is küszködöm már, nem áll úgy ahogy kéne. A legrosszabb eset az volt, mikor sikerült egy gyönyörű, fullos csajt meghódítanom, és még az előjáték során elsültem, aztán onnantól annyi volt.

Ugyanakkor tudom, hogy mások is vannak ilyen helyzetben. Viszont olyanok is vannak, akik egyszerűen úgy születtek, hogy nagy a méretük, és ha kell, egy órát is tudnak döngetni úgy, hogy nem is kell erre odafigyelniük.

Szerintetek én vagyok túl gyenge fejben, vagy tényleg van aki kevésbé alkalmas ezekre a nagy szexpartikra?

23f



2019. ápr. 13. 16:09
 1/6 anonim ***** válasza:
44%
Halálra van itélve a jövönk
2019. ápr. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Használj néha néha fél szem kamagrát, mikor keményebb menetet akarsz. nekem sokat segitett. igy megtanulhatod visszatartani az elelvezest is.
2019. ápr. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
61%

Van egy elmélet, az kicsit tágabb szinten elemzi ezt a párkapcsolat/szex stb dolgot.

A lényeg az, hogy az alfák soha nem azért vannak, hogy azok kapcsolatban éljenek, hanem dugjanak össze-vissza, míg a kevésbé ütős férfiakból lesz a családcentrikus, kevésbé szexelő férfi.

Általában pont ezért is van annyi kakukkfióka.

2019. ápr. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Majd ha idősebb leszel, talán jobban menni fog. Több tapasztalatod, önuralmad is lesz.

A 23 éveddel inkább még gyerek vagy,mint ffi.

2019. ápr. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem nem annyira születési probléma ez. Inkább arról van szó, hogy a mai élelmiszernek nevezett vackok korántsem kedveznek a férfierőnek. Mindent telenyomnak szójával (ösztrogén), olajokat eszünk állati zsiradék helyett (hormonhiány), stb. Ha még emellé egy vaskos kisebbségi komplexust is begyűjtesz a farkad mérete miatt, kész a totális csőd.
2019. ápr. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha ez megnyugtat,a 2x éves korosztály nagyjából ez a kategória.Interneten,névtelenül meg bármit lehet írni,ki hány órás meneteket bír,meg mekkora a farka.Sőt,attól hogy valaki sok nőt megdugott, még nem lesz jó a szexben :D Téged legalább zavar és változtatni akarsz rajta.

A 8-10 perc egyébként nem számít korai magömlésnek ,verd ki aktus előtt ,meg gyakorolj magadban ,és menni fog több is . A kamagra zselét vagy tablettát én is tudom ajánlani , 23 évesen biztos,hogy pszichés ez a probléma nálad ,ha egyéb (pl prosztata) gondjaid nincsenek.

A magömlés kontrollálásához tényleg sok gyakorlás kell 23 évesen,de nem lehetetlen. Ha nem egy tapló vagy,és egyéb módokon kielégíted a nőt,odafigyelsz rá,foglalkozol vele ,akkor normális kapcsolatban ez elfogadható ,ideig óráig,amig kicsit fejlődsz .

Meg tényleg ránts rá szex előtt . Az elég jó módszer .

2019. ápr. 14. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!