Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért lehet az, hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet az, hogy egy srácnak már több eve van barátnője, és többször előfordult buliban, hogy velem kavart?

Figyelt kérdés
Ölelhetett meg azt is akarta,hogy nála aludjak
2019. ápr. 14. 11:53
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Mert több éve ugyanazt a lyukat érzi csak és rettenetesen unalmas hosszú távon, hidd el nekem. :/
2019. ápr. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%
Mert egy gerinctelen féreg. Valószínűleg nem csak téged csábítgat
2019. ápr. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
34%
Ugyan ez csak én fiú vagyok es a csaj mászik rám amikor van barátja
2019. ápr. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mert a bulik lényege, hogy mindenki szexeljen mindenkivel, ezért nem fér össze komoly kapcsolattal. Meg azért, mert undorító, ahogy a saját hányásukban fetrengenek.
2019. máj. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4 lol, te elég szar bulikba járhattál, vagy nem jártál és pont azért vagy ilyen jó véleménnyel róluk


Ja amúgy a srác meg egy pöts. Nincs baj a bulikkal, de mondjuk ha van párod és nélküle mész, akkor egyértelmű hogy mit akarsz...

2019. máj. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!