Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van bármi jelentősége annak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van bármi jelentősége annak, hogy egy férfi hova ad szex közben csókot? Pl. Vállra, nyakra hátra? És annak, hogy sok vagy kevés a csók együttlét közben?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 14. 12:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem van. Ha van csók és sok csók van, akkor az mély érzelmeket jelent nálam. Ha éppen csak ímmel-ámmal, akkor az csak egy dugás és nem több. Az, hogy hova, igazából... én imádok puncit nyalni, szóval ha oda benyalok, akkor mindenhova máshova is adok, nem látom jelentőségét.


26f

2019. ápr. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs. Én akkor is mindenhová, és sűrűn adok csókot, ha csak egy alkalmi, vagy szexkapcs. Mivel ettől lesz igazi és élvezetes az együttlét.
2019. ápr. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én a puncira! :)
2019. ápr. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Tulagyalod ezt a dolgot.


Semmi jelentősége


F

2019. ápr. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nincs. Vagy megy a játék 100%ban, vagy sehogy. Ne gondold túl. Ha nincs csak sem és nem is puszilgat, akkor felejtsd el.
2020. jún. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Olyan szempontból van jelentőssége, hogy mennyire találjátok meg az erogén zónákat. Én például imádom, ha a nyakam csókolja előjáték közben. És figyelni kell a reakciókat is, hogy hol a legizgatóbb a másiknak.
2020. okt. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!