Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A twoo társkereső alkalmasáson...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A twoo társkereső alkalmasáson szoktatok találni szexpartnert?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 15. 12:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen en mar talaltam
2019. ápr. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Igen, legknkább azt lehet! Sajnos... :( (Mármint nekem sajnos, neked nem biztos!) :)

Szóval, ott próbálkozhatsz nyugodtan, ha csak azt keresel.

Ezt tapasztalatból tudom.

2019. ápr. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mindenhol lehet akár itt is ha van egy kis szerencsed :)
2019. ápr. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Lányok írhatnak :)
2019. ápr. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Próbálkoztam Tinderen, Badoon, Twoo-n, de nekem csak olyan csajokat sikerült kifognom akik azon picsogtak, hogy minden pasi csak dugni akar. Könyörgöm mit akarjanak a pasik szexpartner kereső oldalon?????? Minden nő tartós kapcsolatot keresve regisztrál.

Pedig normál szexre kerestem volna - még az sem zavart volna ha fizetni kell érte (kultúrált összeget).

2019. ápr. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Tényleg lehet mindenhol szexpartnert találni, valóban ott is.

Én csak őszinteséget várnék el.. persze a szimpátia, kémia mellett.

Az azért alap szerintem, ha csak szex miatt is foglalkozunk a másikkal.


N

2019. ápr. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én nem is tudtam, hogy a Tinder, Badoo szexpartner kereső.

Amúgy az örök probléma, a nők tartós pasit keresnek, a pasik meg alkalmit.

Még társkeresőn is a férfiak 80 %-a csak azt akarja. Voltam tag ilyenen, le is volt írva az oldalon, hogy ez nem szexpartner kereső. Erre olyan üzeneteket kaptam, hogy jössz-e harmadiknak, amikor még a bemutatkozó oldalon is kifejezetten leírtam, hogy állandó társat keresek.

Nem hinném, hogy ez akkora kérés, az állandó kapcsolatban nyilván lenne szex is. Ha meg csak alkalmit kerestek, akkor keressetek fizetős csajokat.

2019. ápr. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#7

"Nem hinném, hogy ez akkora kérés, az állandó kapcsolatban nyilván lenne szex is. Ha meg csak alkalmit kerestek, akkor keressetek fizetős csajokat."


De, nagy kérés. Szexért cserébe szexet várj el, ne kapcsolatot.

2019. máj. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8-as, már bocsi, de azért a szex egy elég intim dolog, és a nők általában nem adják oda magukat akármilyen idegennek. Elég kiszolgáltatott helyzet, azért ahhoz bizalom kell. Én egy teljesen vadidegen emberrel biztos nem mennék el. Azt sem tudom milyen perverziói vannak, ráadásul miért járna a kedvében egy idegen nőnek? Én meg szolgáljam ki, csak úgy. Szexért cserébe szexet, azt mondod. Oké, de azt mivel kényszerítem ki egy idegenből, hogy nekem is jó legyen? Ha vannak érzelmek is a dologban, nyilván törekedni fogtok rá.

Ha végiggondolod logikusan, akkor rá kell jönnöd, ha van egy csöpp eszed. Ez mindig így volt, mert az este következményeit mindig a nő viseli, és azért nem ártana tudni, hogy baleset esetén ki az apja a gyereknek, és lehet-e rá számítani. Persze most tudom azt fogjátok mondani, hogy van fogamzásgátlás, de alapvetően a szex funkciója az utódnemzés lenne, és a nőkben emiatt ott van a gát, hogy idegen emberrel nem.

2019. máj. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!