Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek mit akart tőlem?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit akart tőlem? Miért nem keres? Lehet, hogy csak szex’et akart?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy srác tőlem pár évvel idősebb, nincs is ezzel probléma. Eleinte jól indult minden, sokat beszélgettünk, találkoztunk. És persze tetszettünk egymásnak. Majd próbált közelebb kerülbi hozzám, nyomulni. De én elég távolságtartó voltam . Tehát nem történt semmi. Majd én mondtam neki, hogy tartsuk magunkat a barátsághoz és azt vártam, hogy majd mond vagy tesz ez ellen valamit, küzd hogy többnek ígérkezzen. Azonban azóta nem keres, nem hív, egyszerűen nem is érdeklem . Hiába lát a munkahelyemen is , illetve a városban . Szerintetek mi volt a célja , csak egy éjtszakás kaland ? Engem ez nagyon érdekelne . Mert , ha ez akkor megnyugodtam ,hogy kiszűrtem egy ilyet .

21/N és 29/F

Mellesleg a pasinak nincs felesége inkább menő” kategória , mint sem komolyabbnak tűnik.


2019. ápr. 16. 21:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szimplán megértette, hogy nemet mondtál, és nem érdekled annyira hogy törje magát, nem szerelmes.
2019. ápr. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Azt mondta még nem találkozott az igazival . Van aki szimplán ilyen, de az inkább kerüljön .
2019. ápr. 16. 21:49
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Mit vársz ezek utan leoltottad hogy ne nyomuljon és ennyi volt !Nyilván többett akart te meg leráztad !
2019. ápr. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Attól még ha mindenáron érdekelném , beszélne velem pl .
2019. ápr. 16. 21:55
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul gondolod. Akivel mint nővel szívesen jönnék össze, de leépített, azt kerülöm, mert a kudarcra nem akarok állandóan emlékezni, és sóvárogni sem szeretnék.
2019. ápr. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
szánalmas játszma egy szánalmas kiscsajtól :D
2019. ápr. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem izgat ,csak egy válasz érdekelne.
2019. ápr. 16. 22:07
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha kozeledik feléd valaki és megmondod hogy csak barátok legyetek akkor ne csodálkozz ha nem keres nyilvan nem ugy gondolkodik mint egy nő hogy a nem az igen + nem lát a fejedbe

Ha azt akartad h kuzdjon érted mert te akkora díj vagy akkor ezt benézted

Ezt egy csaj velem is megcsinálta egyszer de en ugy beszeltem vele a tovabbiakban mint egy barat es a végén o kerdezte h miert nem “nyomulok” mint korabban mert h tetszett neki erre kérdeztem h akkor miért mondta h legyunk barátok arra meg már nem tudott válaszolni


Ha valaki megérti a női gondolkodást én megkérem h tanitson még fizetek is érte

2019. ápr. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
A srác teljesen korrekt volt veled. Épp akkor nyomult volna tovább, ha egyéjszakás kalandot akar. Az, hogy békén hagy, épp annak a jele, hogy tiszteletben tartja az érzéseidet és szándékaidat, amelyet kifejeztél felé. Ha nekem mint férfinak egy nő azt mondja, hogy maradjunk a barátság szintjén, akkor onnantól részemről akkor is megállj van, ha az illető nő nagyon vonzó számomra, mert első a korrektség és nem akarok tapintatlan lenni. Innen csak egyetlen út van vissza: ha Te kezdeményezed teljesen nyíltan, hogy mggondolta magad és mégis érdekelne egy kapcsolat vele. Sajnos még erre is lehet, hogy nemet mond, ha olyan büszkébb, sértődősebb típus. De hogy magától már nem fog újra kezdeményezni, abban szinte biztos lehetsz.
2019. ápr. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2019. ápr. 16. 22:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!