Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők tetszik nektek ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők tetszik nektek ha egy férfi így viselkedik?

Figyelt kérdés

Nagyon izgat és beindulok tőle ha egy nő kacérkodik velem és annyira kívánom, hogy könyörgöm a szexért, vagy hogy hozzáérhessek de nem engedi! Ugyanakkor látom rajta hogy élvezi a helyzetett és játszik velem.


Nem arról van szó hogy nincs tartásom csak izgat ez. Leginkább cssk fantáziálok róla.


Ha elmondanám egy nőnek tudna még férfiként tekinteni rám? Illetve van olyan nő aki élvezne egy ilyen játékot?


2019. ápr. 17. 13:44
 1/8 StevenUp ***** válasza:
100%
Az igazi Viking nem könyörög szexèrt hanem a vállára kapja a nőt és az otthonába viszi
2019. ápr. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nem izgatna ez a nyámnyilaság. Nem könyörögni kell, mint valami selyemfiú hanem határozottnak lenni és megdugni.
2019. ápr. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem részben tetszene. Ha nem fajul papucs szintre a dolog, akkor tud izgató lenni.
2019. ápr. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Természetessem amolyan játék lenne ez köztünk, nem komoly.
2019. ápr. 17. 14:10
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem ne konyorogjon,nem jon be.
2019. ápr. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem ez nem jön be, számomra elég taszító ha egy pasi el kezd könyörögni a szexért. Az nem olyan férfias. Persze kezdeményezzen, meg udvaroljon, de ne könyörögjön mert utána tuti nem szexelnék vele.
2019. ápr. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nagyon zavarna, ha nem tudnálak leállítani. lehet sok nő élvezi, de én az ilyen szitukat végigfeszengem, hogy életem végéig zaklatni fog az illető. a könyörgés meg nagyon szánalmas. a kiskutya szokott könyörögni a jutifaliért... :D
2019. ápr. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Megértelek utolsó de én inkább szerepjáték szerűen képzeltem mint komolyan. Lehet hogy nem ment át.

2019. ápr. 23. 08:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!