Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfiaknak ez fura vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak ez fura vagy tetszik?

Figyelt kérdés

Eddig nem nagyon volt komoly kapcsolatom így többnyire futó kalandokban volt részem. Voltam egy pár fiúval és lánnyal is. Ugyebár nőként nagyon élvezzük, ha a parnerünk végigcsókolja, nyalja a testünket, a nyakunkon vagy a hasunk also tészén gyengéden elidőzik. Én ha lánnyal vagyo alapvetőnek tartom, sőt kívanom is hogy így kényztessem a másik felet. Most van egy ideje állandó férfi párom, és kívánnám hogy őti is csókolgassam vagy gyengéden harapdálhassam, de nem vagyok benne biztos hogy egy ferfinak ha ezt nőtől kapja nem fura-e, vagy inkább élvezi és érzéknek tartja. Persze nem úgy gondoltam hogy törékeny lányként kezelem hanem szenvedélyesen. Értelmes válaszokat légyszi, a pajzán privát üzenetekre nem válaszolok.

Előre is köszi

24L



2019. ápr. 14. 16:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A szexben szeretem csókolni simogatni a nőt folyamatosan kényeztetni és ha ez kölcsönös nagyon jó!
2019. ápr. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én személy szerint nagyon szeretem amikor ezt csinálja egy lány. 25/F
2019. ápr. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam a párommal ilyet csinálni, és nagyon élvezi. 21N (ő ffi)
2019. ápr. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kérdezd meg tőle :) Nekem mondjuk tetszene zavarni biztos hogy nem zavarna de minden az adott helyzettől függ..
2019. ápr. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon élvezem az ehhez hasonlót.
2019. ápr. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Iphon2020 ***** válasza:
100%
Nagyon bejön 44/f
2019. ápr. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát így visszatekintve ő nem volt egy szenvedélyes srác, inkább maradok a nőknél 😅
2020. máj. 10. 00:29
 8/8 anonim ***** válasza:

Az értelmes férfi és nő olyan partnert keres, akivel összepasszolnak! Van egy réges-régi mondás: Akkor megfelelő egy párkapcsolat, ha megértik egymást ágynál és asztalnál egyaránt! - Buta ember, aki megelégszik egyik vagy másik helyzettel! Akivel nem illek össze szexuálisan, avval nem maradok együtt. Hogy kivel illek össze, azt gyakorlatban alakul ki. Vagy összecsiszolódunk vagy sem. Kölcsönös kompromisszumokra képesek vagyunk, de ennek határa mindenkinél máshol van. Aki nyitott, adni és kapni is szeret, képes alkalmazkodni, annak nagyobb az esélye a jó kapcsolatra.

Miként tudhatod meg, mit kedvel a partnered? Kipróbálod, mit szól hozzá, illetve a beszélgetés igen sokat javít a viszonyokon.

Jómagam szeretem felfedezni partnerem igényeit, vágyait, intim és erogén-zónáit. Ha ráhibázok, az felér egy kisebb élvezettel. ;) A hasonló viszonzást is értékelem! Amikor a partner próbálkozik és törekszik az örömokozásra. Imádom a szexuális fantáziával rendelkező szeretőt! Sok mindenre nyitott vagyok, ami nem jön be, azt finoman jelzem.

(Mellesleg, férfiként nagyon élvezem, ha partnerem csókokkal halmoz, végigsimogat, cirógat. Nekem pl. egyik erogén zónám a nyakam, a fülem.) A biszex nők pedig a gyengéim! Van bennük tapasztalatom. Nejem is biszex. Napokban pl. teljesen beindultunk egy színésznőre esti filmnézés közben. Nagyon izgató, amikor mindketten ugyanarra a nőre kattanunk!

49F

2020. szept. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!