Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért számít szégyennek az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért számít szégyennek az impotencia?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 17. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem,nem szégyen, csak társadalmi szempontból az,és általában benne van az emberekbe a társadlomnak való megfelelés, mert ilyen negatív, szeretet hiányos gyöpös társadalomba élünk,és ennek akar mindenki megfeleni,és inkább halgatt a problémáról,nehogy elítéljék.

Ez ugyanaz, ahogy a nők sem beszélnek például a hüvelygombáról társaságban,és még lehetne sorolni...

2019. ápr. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
32%
Nem számít szégyennek.
2019. ápr. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%
Miért gondolod, hogy szégyen? Viszont a férfiak annak élik meg, és szerintem nem a nők okozzák, hanem ők maguknak. Amikor a páromnak meghalt az édesapja, hónapokig nem tudtunk szeretkezni, én megértettem, de ő meg annyira szégyellte magát emiatt, hogy már csak azért sem sikerült. Attól tartottam, hogy már járhatunk orvoshoz emiatt.
2019. ápr. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
Nem szégyen, de senki sem dicsekszik vele. A szex ugye elég alapvető igénye minden embernek, plusz ott van a szaporodás, ami a fajfenntartást biztosítja. Na ez utóbbira ha nem vagy képes, az baj, még akkor is, ha valójában nem akarsz gyereket.
2019. ápr. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én úgy látom, hogy Mo.-n nem szégyen... amíg ki nem derül.
2019. ápr. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az esetek 90%ában szégyen, mikor a nagyokos egy-egy szteroid kúra belövése közben már-már szinte ülvöltözik, hogy hagyják már őt békén azzal a hülyeséggel, miszerint impotens lesz tőle. Na, mikor tényleg impotens lesz tőle az számít szégyennek. Nem azért, mert impotens lett, hanem azért, mert előtte még ő kérte ki magának.
2019. ápr. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!