Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azokat a nőket kérdezném,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azokat a nőket kérdezném, akik megjátszák az orgazmust. Miért?

Figyelt kérdés

És gondolom, hogy most jönnek a szokásos sablonos válaszolok. Olyanoktól, akiknek nem is volt része ebben. Hogy valószínűleg azért, mert a párja rossz az ágyban és nem akarja megbántani, és bla bla bla.

De engem nem a sablonos rövid válaszok érdekelnek.

Persze ettől még lehet, hogy valaki tényleg azért hazudik mert rossz a párja az ágyban, de ne elégedjünk meg a rövid válasszal.

Engem maga a történet érdekel. Az, hogy valaki miért jut el odáig, hogy végül hazudik az orgazmusról...

Persze azt is megértem ha valaki csak privátban akar beszélni erről.



2019. márc. 31. 11:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%

Gyorsan végére akar érni az aktusnak ezért színleli az orgazmust, amit ha kellő beleéléssel tesz a másik felet izgatja, és hamarabb végére érnek az együttlétnek.


Nem éltem át ilyet, de hallottam, és hihető is.

2019. márc. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát ez egy szomorú történet...
2019. márc. 31. 11:29
 3/11 anonim ***** válasza:
88%

Én elárulom nyíltan is.

Pl. azért mert nem mindig van hozzá kedvünk igazán, amikor ti pasik akarjátok, viszont mivel szeretjük a párunkat és a szexet is, ilyenkor megesik, h belemegyünk csak azért, h örömet szerezzunk a másiknak, és nem akarjuk azt sem, h nyaggassatok. Egyébként lehet azt úgy színlelni, h ne vegye észre a másik! Nincs ebben semmi, néha elōfordul az ilyen is.

Ha meg egy nő azért színlel, mert a partnete rossz az ágyban, az meg is érdemli a sorsát, ha csak érdekből van mellette.

2019. márc. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
58%
Nem olyan gyakori ez. Egyébként meg vagy az az oka, mert unja a szexet valamilyen okból, vagy mert szereti a fiút, és tudja, hogy kicsit önbizalmat ad a férfinak, ha ő azt hiszi, hogy elélvezett.
2019. márc. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
56%

Én nagyon szeretem a párom, szeretem ahogy hozzám ér és szeretem amikor kényeztet. Ő nagyon hamar elmegy (~3 perc) de ezért én nem hagynám el mert máshogy is ki tudok elégülni.

Viszont az is 15-20 perc. Sokszor van, hogy már látom, hogy fárad és olyankor már én sem fogok elmenni, mert azon kattogok, hogy jaj csak menjek már el. Ilyenkor jobb színlelni egyet, minthogy szarul érezze magát, hogy nem tud a csúcsra juttatni.

2019. márc. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%

Én még nem színleltem sosem. De gondolkozok rajta, hogy ha megint ilyen helyzetbe kerülök, akkor fogom. A helyzet a következő:


Adott egy szuper kapcsolat. Vagy legalábbis ismerkedés. Eljutunk az ágyig. És nincs orgazmusom. És a férfi ezt egy idő után megunja és/vagy csalódik, és szakít. Ez a forgatókönyv lejátszódott már párszor. Köszönöm, nekem ennyi elég volt. A következőt nem hagyom elszakítattni magamtól, csak mert nekem nincs sosem orgazmusom.


Tessék lepontozni csajok, akiknek 3 élvezésük van 6 perc alatt!

2019. márc. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
5-ös, szomorú, hogy őt félted, amiért neked rossz.
2019. márc. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
79%

Nos, érdekes, hogy ezt kérded, mert ma töltöttem ki egy kérdőívet (szexuálpszochológia órára) és ebben nem kevés lehetséges okot felsoroltak.

1. Növelni akarja a párja önbecsülését, azt akarja, hog, sikerélménye leg,en a férfinak

2. Hamarabb véget akar vetni az aktusnak (fájdalom, unalom.stb miatt)

3. Élvezetet akar okozni ezzel a párjának (nyilván egy orgazáló nő szexi a férfi számára, a nyögések stb miatt)

4. Nem akar beszélni arról, hogy volt, nem volt, miért nem volt orgazmusa

5. Maga sem tudja eldönteni, volt-e orgazmusa

6. Szeretné, ha a férfi elélvezne (ez picit más, mint az, hogy csak szimplán êlvezetet okozzon a pasinak, és nem is olyan, hogy az aktust akarja lerövidíteni, csak szimplán szeretné, ha a párja is átélné)

7. A pasi rossz az ágyban, de ezt nem fogadja el, a nőt tartja hibásnak

8. A nő nem akar frigidnek tűnni

9. Mutatni akarja, hogy ki a jó (pl egy adott mozgás, pozíció... Ha azt mutatja,egyszer elélvezett tőle,akkor máskor a pasi még szorgosabban fogja szt csinálni, és akkor már lehet, lesz belőle orgazmus)

Most csak párat soroltam fel.


Én speciel a párom önbecsülése végett tettettem eleinte, aztán meg inkább akkor, amikor nehezebben tudott elmenni. Engem pl az elégít ki lelkileg, ha a párom is elélvez, így második, harmadik orgazmust imitáltam már azért, hogy ő befejezze.

2019. márc. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kb mindent elmondtak előttem. Én attól még szeretem csinálni, hiába nem sikerül elmennem, de ezt valahogy a férfiak nem értik meg. Általában nem szoktam színlelni, megmondom, hogy most nem fog menni. Viszont, ha ez egymás után többször előfordul, akkor színlelek, mert már őt is rosszul érintené tök feleslegesen.
2019. ápr. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Én attól még szeretem csinálni, hiába nem sikerül elmennem, de ezt valahogy a férfiak nem értik meg."


Nőként sem értem, engem baromira frusztrál, és feszül a méhem. Olyan, mint mikor nem jön ki egy tüsszentés, csak ezerszer rosszabb.

2019. ápr. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!