Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aktus előtt meddig “kell”...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktus előtt meddig “kell” szopni az előjáték során?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 18. 23:20
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Addig amíg jó kemény nem lesz :)
2019. ápr. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semeddig nem kell kezdjük ezzel. Egy valamire való pasi többnyire leállít és aztán berakja. Az órát eleve nem nézed gondolom így ha nem állít le akkor ameddig jól esik és nem fáj.
2019. ápr. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt kihagytam, hogy ha már elég keménynek ítéled akkor nyilván intézkedhetsz magad és kezdeményezheted az aktust.
2019. ápr. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 kar222 ***** válasza:
100%

szerintem az hülyeség, hogy ameddig elég kemény nem lesz.

akkor engem sosem szopnának...


ha új a kapcsolat, ugyis hamar kitapasztalod, ha meg úgy van, a srác ugyis közbe szól és jöhet a köv lépés, vagy nyalás, vagy szex, stb.

Viszont, ha úgy érzed neked elég, akkor ahogy írták előttem, te is tovább léphetsz és pl bele ülsz, meg még sok mindent tehetsz :)

2019. ápr. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Addig ameddig élvezettel csinálod, vagy ha már rád szól a pasi h hagyd abba mert mindjárt el megy.

Amúgy nincs időhöz kötve. Addig amig jól esik :)


22L

2019. ápr. 19. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!