Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Volt már hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Volt már hogy a párotok szexelni akart, de nektek nem volt hozzá kedvetek, vagy fáradtak voltatok?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 19. 21:15
 1/7 anonim ***** válasza:
A huszon év alatt előfordult párszor.
2019. ápr. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Volt ám,többször is.
2019. ápr. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Nekem még sosem volt! Ha a nő akar akkor a férfinak kötelessége kielégíteni. Ez a z én meglátásom. Ha sokszor előfordulna ilyen, előbb utóbb máshol keresi a hölgy a boldogulást. Én minden nap szexelnék ha volna kivel.
2019. ápr. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
#3: Miért lenne kötelességed? Mi vagy te, a szexrabszolgája? Egy normálisan működő kapcsolatban ezt meg lehet beszélni, ha nincs kedved valamiért.
2019. ápr. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sajnos ez Nálunk inkább fordítva szokott lenni, elég gyakran. Érdekes valahogy Én még soha nem tudtam olyan fáradt lenni, hogy visszautasítsam a párom közeledését.
2019. ápr. 20. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Volt, de volt fordítottja is. Nem vagyunk mi gépek... Ha egy éjszakast csinálsz, előtte 0 alvással megneznem én melyik kufná az asszonyt izibe.
2019. ápr. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Volt, de akkor is szeretkeztünk, és bizony jó volt, ekkor is ugyanúgy beleélveztem a testébe, nem volt kényszer számomra.


Amikor a párkapcsolati intimitás hiánya őrölt, nem tudtam elképzelni, hogyan tud bárki is nemet mondani a barátnőjének, ha van lehetősége szeretkezni vele. Amit annyira akart, hogyan tudja elutasítani olyan pillanatokban, amikor felkínált, szabad lehetősége van rá maga a lány által. Nekem a felemésztő vágyódás ezt érthetetlenné tette. Megígértem magamnak, hogy sosem fogom természetesnek kezelni, hogy lehetőségem van egy általam szeretett és kívánt lány testéhez hozzábújni, azt, hogy általa egy ember bennem találja meg a párját a szeretkezéshez, és sosem fogok EGYETLEN alkalmat sem saját döntésből elutasítani az akkor még olyan távolinak és elérhetetlennek tűnő szeretkezésben.

Nem is tettem eddig még.

2019. ápr. 25. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!