Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Úgy érzem soha többé nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem soha többé nem akarok szexelni annyira felhúzott a legutóbbi rossz szexelmenyem. Mas is van/volt mar így? Mi segített?

Figyelt kérdés
A történetben inkabb a figyelmetlenség, bunkóság, önző viselkedés idegesített fel. Azóta ez jar a fejemben es mar elegem van abból, hogy csak ilyen tapasztalataim vannak, már kedvem sincs többet próbálkozni ezzel. Nem is a szexuális kielégülés hiányzik, hanem egy normális kapcsolat, ahol a szex is önzetlen.
2018. jan. 10. 01:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%

A szex soha nem önzetlen. Azért elégíted ki a partnered, mert ő is kielégít téged.

Ha csak te elégíted ki őt, akkor az csak szimplán bunkóság/kihasználás a partneredtől.


Én szívesen kielégítenék lányokat, ha ők is engem.:) 22f

2018. jan. 10. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
62%
Mi tehetünk arról, hogy önző, egy bites agykapacitású, vadtulkokkal kefélsz?
2018. jan. 10. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Mi történt pontosabban?
2018. jan. 10. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

# 1/1

De nem csak a kielégülésen van a hangsúly a szexben. Én úgy fogom fel, hogy érzelmeket fejezek ki es emiatt kenyeztetek mast, mert kifejezem a szeretetemet, ettol nyilvam felizgul es elmegy, de nem az orgazmus a cel, hanem az érzés kifejezés. Ha valaki csak a nemiszervemet dorgoli es csak reszelés az ugy szamomra nagyon kiabrandito. Annak ellenere, hogy mindket oldalrol fontosnak tartom az orgazmust nekem az is fontos, hogy ez tenyleg erzesek kifejezesebol, önzetlenül fakadjon, ami nekem igazabol sikerul is, de rájövök, hogy ez altalaban nem kölcsönös. Ez ennyire nem természetes?

2018. jan. 10. 01:42
 5/14 A kérdező kommentje:

# 2/4

1,titeket senki sem hibaztott, így érthetetlen szamomra a felvetesed

2,segiteget kertem es nem minősítést

2018. jan. 10. 01:44
 6/14 anonim ***** válasza:
49%
A pasik ilyenek szivem. Járj lányokkal ;) Viccen kívül jobban jársz.
2018. jan. 10. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

#6

Ezen is elgondolkodtam mar.:D de ez meg tolem lenne szemétség, hiszen egy igazi leszbikus lányt is talalhatnanak maguknak a csajok,nem hiszem, hogy túlzottan imponáló lennék számukra, ha megtudnak miert veluk akarok ismerkedni. Pedig biztos kapnék egy igazi, romantikus, gyengéd, bujos es figyelmes szeretgetest.:P

2018. jan. 10. 02:02
 8/14 anonim ***** válasza:
Sajnálom én még csak fogok belépni a szexpiacra de képzeletben eddig törődtem a párommal ugyhogy bíztató a helyzet
2018. jan. 10. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
35%
Jól gondolkodsz, akkor jöjj össze egy biszex lánnyal. De csak ha vonzódsz a nőkhöz! :)
2018. jan. 10. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Volt nekem is ilyenben részem. Nem is tartott sokáig a "kapcsolat". De! Nem minden pasi ilyen. Ha megtalálod a szerelmed, hidd el, h vele más lesz. Ő figyelni fog rád.
2018. jan. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!