Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, ha tapasztaltabb lánnyal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha tapasztaltabb lánnyal vesztettétek el a szüzességeteket, hogy történt? Mennyire irányított, tanított ő? Elmondtátok neki? Mikor?

Figyelt kérdés
Hány évesek voltatok és mennyi a lány, hány partnerrel volt már?

2019. ápr. 20. 15:24
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
21 voltam ő meg 29, lecsaptam egy darazsat ami meg akarta csípni, ő meg felhívott magához. Mondtam hogy sose szexeltem még, ő meg mondta hogy megtanít. A mai napig nem hiszem el hogy ilyen megtörténhetett.
2019. ápr. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

Kb 8 partnere volt előttem, egy eseményen ismertem meg. Kamuztam neki, hogy eddig két lánnyal voltam de botsáskák voltak.


Végül felmentem hozzá két üveg borral. Piáltunk aztán egymásnak estünk, vagy 3 órán keresztül voltam benne... de nem tudtam elmenni.

Szerintem élvezte a hangokból meg a karmolásokból ítélve, :D De azért sok sok tanulnivalóm volt utána még.


26 volt én pár évvel idősebb aggszűz 😃

2019. ápr. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Szextárskeresőn jöttem őssze vele, cèl irányosan a szüzessègem elvesztèsère. 20 voltam ő meg 31. Ès annak ellenère h az első 2-3 at pillanatok alatt èlveztem el, hallottam mèg a további játèk közben párszor h nem hiszem el h szűz voltál.
2019. ápr. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az melyik szextárskereső volt?
2019. ápr. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

#4 Biztos a rosszlányok.com :D


"Szextárskereső"

2019. ápr. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az ugrott be de gondoltam azért megkérdezem.. :D
2019. ápr. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is az első lány tapasztalt volt, de mikor arra került a sor hogy szeretkezzünk ő csak feküdt mint egy fadarab xD
2019. nov. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Adoultfriendfinder.hu vagy valami hasonló címe volt. Azóta megszőnt v átalakult talán. Tippem szerint ma szexbarat.hu néven fut
2019. dec. 21. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonymousreview60 ***** válasza:
48%

38 én, 28 ő. Egy tánciskolában ismerkedtünk meg. Aztán egy - nem tánciskolás napi - alkalommal eljött hozzám. Irányított kicsit (tkp. kért, hogy most nyúljak be a puncijába, szopjam a mellét stb.), de nem vitte túlzásba, nem parancsolt.

2 héttel előtte egy délutáni 4 óra hosszú randin mondtam el, de nem hitte el. Akkor is nálam aéludt, de nem volt csak petting.

Sok-sok partnere volt előtte, de nem érdekelt.

2020. jan. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!