Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szőrös szakáll és hónalj, de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szőrös szakáll és hónalj, de csupasz farok. Ezt látom az öltözőben férfitársaimon. Lányok, tényleg ez jön be nektek?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 20. 15:43
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Szőrös szakál xdddddddd
2019. ápr. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
Mea culpa de mi az a szőrös szakáll?
2019. ápr. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Szeretem a szakállat, szerintem a legtöbb férfinek előnyös. A szőrös hónalj sem zavar de ha borotválja igazából azzal sincs gondom. Nos intim tájékon a csupasz kifejezetten nem tetszik, azt szeretem ha trimmeli az úriember és rövid szőr van rajta. De a hosszú, kunkorodó szőrt kifejezetten taszítónak találom, kiváltképp ha egy szopásnál a torkomon akad. 🤢
2019. ápr. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%

A szakáll az nagyon bejön nekem, de a szőrös hónalj már nem nagyon.

F*roknál pedig vagy rövidre nyírva, vagy csupasz ezt a kettőt szeretem a férfiakon.


22L

2019. ápr. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%
Szőrös szakáll :D
2019. ápr. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%
Milyen a szőrös szakáll? Van szőrtelen szakáll is? Esetleg szőrös bajusz?
2019. ápr. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
27%
Nekem a szakáll már eleve nem bejövős. Nem tehetek róla, de annyira nem, hogy ez nálam ok a szakításra, vagy az elutasításra. A többi szőrt a viselőjére bízom. Azt sem szeretm, de az arcszőrzettel ellentétben az legalább nem taszít.
2019. ápr. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!