Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mitől lehet az, hogy a barátom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehet az, hogy a barátom farka nem mindig kemény szex közben?

Figyelt kérdés

Én arra tippeltem, hogy lehet, hogy olyankor maszturbált előtte nem sokkal, meg amúgy a terhességtől is parázik, de nem tudom.


Egyébként nagyon jó vele minden, és érzem rajta, hogy nagyon kíván is.


2019. ápr. 20. 18:58
 1/3 anonim ***** válasza:
15%
Mert béna farokkal van megáldva, ez nem fog változni soha.
2019. ápr. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy fejben nincs ott. A férfi nem robot, hogy megnyomsz rajta 1-2 gombot és gépiesen mindig állnia kell neki.

Csábítsd el, próbáld magadra terelni a gondolatait. Biztosan tudod mikre gerjed nagyon. Játsz vele, legyél kreatív. Sétálj be bugyiban, rázd meg neki a feneked, ülj az ölébe, mozgasd meg így benne a csípőd. Érezze, hogy kívánod és vágysz a közelségére. Amikor az ágyban vagytok ne csak várd, hogy dugjanak. Legyél aktív tagja a szexnek. Simogasd, csókold, kulcsold át a lábaiddal, húzd magadba. Kérd, hogy csapjon a fenekedre. 100 és 100 dologgal tud felizgatni egy nő egy férfit. Próbálkozz, tegyél érte és hidd el nem marad el a siker.

2019. ápr. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2: Ezeket mind szoktam, semmi gond nincsen, csak az tűnt fel, hogy egyszer azonnal elelvez, utána meg csak sokkal később.
2019. ápr. 20. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!