Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátom túl hamar elmegy és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom túl hamar elmegy és én így sosem tudok, hogyan tudnánk ezt elnyújtani?

Figyelt kérdés

kb 3 hónapja vagyunk együtt...először szinte amint betette egyből elment. azt gondoltam izgul még , majd biztos jobb lesz. aztán így 3 hónap után elértünk a 3-4 perchez de nekem ez kevés. sőt azóta az előjáték ideje is lecsökkent mert ő mindig egyből akarja. folyton mondja hogy zavarja ezért mégjobban szeretném hogy sikerüljön de épp ezért már én is kezdek rágörcsölni és így még kevésbe van esély rá. gyakran csináljuk napi 2-3x és még így sem tart tovább

tudtok valamit tanácsolni?

20/L



2019. febr. 24. 12:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Valahol belül te is tudod hogy mi lesz a megoldás csak még magadnak sem mered bevallani.
2019. febr. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Boszorkány_ ***** válasza:
91%

Én a helyedben hagynám a srácot.

Ha még arra sem képes hogy utána kielégítsen, akkor felejtős. Legalább ő akarja tovább bírni?

2019. febr. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
85%

A barátod egy önző féreg. Dobd ki!

Amúgy hülyeség arra várni hogy majd később jobb lesz. Én első alkalommal sokkal tovább bírtam,mint később , s ezt üzenem a szűz pasiknál, h emiatt ne aggódjanak. Számokkal: Első pár aktus kb 40 perc. Mostanság olyan 15-25 perc. Maszturbálásnál 5 perc

2019. febr. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
87%

Egyre szánalmasabban viselkedik a srác,tényleg jó lenne,ha észrevennéd.

Ha érdekelnéd egy kicsit is,akkor törekedne rá,hogy fejlődjön, visszatartsa és gyakorolna.De neki megfelel ez a szint(ami nagyjából 14 éveseknél normális),hiszen csak az a fontos számára,hogy minél előbb kielégüljön.Gyakorlatilag maszturbációs eszközként tekint rád,nincs ezen mit szépíteni.Ha ő nem akar változtatni,akkor nem is fog.

2019. febr. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
51%

nem tudna kinyalogatni dugás előtt vagy utána?

Magától kellene gondolkoznia is ezen a problémán a párodnak, nem csak csinálnia kérésre vagy még úgy se.


az a tanácsom hogy fejlődjetek minden téren.


mert gondolom azt még nem próbálta hogy fél óráig nyalogat. Normál esetben nekem is 69ben kell nyalogatnom kb 25percet pedig nem vagyok kezdő. Az időtartam is receptje a sikernek, nem csak a technika. Ezzel tessék próbálkozni és kiderül mennyire való házipunci a barátodnak

2019. febr. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Nem önző!!! és nem fogok szakítani vele! nagyon zavarja sokat beszélünk erről de nem bírja tovább. nem tartja elég jónak magát hozzám ami miatt szerintem még annyira sem tudja visszatartani . de szeretjük egymást és bízom benne hogy idővel összecsiszolódunk .

csak az érdekel volt e már valaki így , vagy van e valami módja hogy lassítsuk a dolgot

2019. febr. 24. 12:20
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

"sőt azóta az előjáték ideje is lecsökkent mert ő mindig egyből akarja. "

Ezt hívják önzőségnek.

Továbbra is egyetlen egy megoldása van a dolognak:gyakorolnia kell maszturbálásnál vagy szexelés közben ,pózt kell váltani,ha érzi,hogy el fog élvezni.Ha ő nem akarja mindezt,mert beletörődött,hogy neki ez jutott,akkor így marad minden.Te annyit tudsz tenni,hogy türelmes vagy és vársz a semmire..Sok szerencsét!

2019. febr. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
én szüzen is elégitettem ki csajt orálisan. nem tudom milyen az a helyzet mint a tiétek.
2019. febr. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
ha nem tudod milyen ez a helyzet minek válaszolsz?
2019. febr. 24. 12:31
 10/19 anonim ***** válasza:
36%

Na a sok hencegő kan után egy praktikus megoldás.


A barátod gondoljon szex közben valami teljesen másra. Például vegye végig a műhelyben a szerszámokat, vagy kezdje el megszámolni az aktákat, ha ilyennel dolgozik nap közben. Ha orvos, operáljon beteget. Stb. Ezt a technikát egyébként a Vészhelyzet című filmből tanultam még nagyon régen.


A másik, hogy játsszatok. MIelőtt elmenne húzza ki és próbáljon lenyugodni. Kezdjétek újra stb.


Hidd el neki is rossz, hogy gyorstüzelő. De lehet ezen segíteni. Segíts neki.

2019. febr. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!