Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire gyakori, hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori, hogy egy férfi vágyik a peggingre és élvezi is a párjával, viszont férfivel el se tudná képzelni ezt?

Figyelt kérdés

Szóval 100%ig heteroszexuális, de kívánja hogy a párja megrakja felcsatolhatóssal.

Nem kérek a "fúj b*zi" kommentelből és társaikból. Köszi. :)



2019. ápr. 20. 19:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Hülye kérdés. Az eleve nem hetero, biszex.
2019. ápr. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Biszex akkor lenne ha a férfiak is érdekelnék, de a férfiak egyáltalán nem érdeklik.
2019. ápr. 20. 19:11
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én vagyok rá például
2019. ápr. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok vele. 100%-ig heteroszexuális vagyok, de néha nagyon élvezném. Egyelőre még nem mertem elmondani neki, nem tudom hogy fogadná..:D
2019. ápr. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nekem a párom mondta el ezt a vágyát nekem és ki is próbáltuk. Nagyon élvezte ő is es én is.

Csak érdekelt hogy másoknál hogy van ez.

2019. ápr. 20. 19:14
 6/12 anonim ***** válasza:
19%
Pedig biszex, nagyon is. Milyen férfi az aki seggberakatja magát? Hát hetero, nem. Ott a hajlam benne...
2019. ápr. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én biszex vagyok és kipróbáltam már ezt lánnyal és fiúval is. Volt olyan lány, akinek nem mondtam el, hogy biszex vagyok és voltam már fiúval, mert tudtam, hogy nem értené.

Te megértenéd akkor is, ha a párod kipróbálta/kipróbálná fiúval is? Ha nem, akkor hogyan várod, hogy elmondja?

Az őszinteség általában odáig terjed, amíg a megértés vele szemben.

2019. ápr. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Teljesen megerteném és egyáltalán nem zavarna, nem változna a szememben. Én (is) biszex vagyok. Viszont már 3 éve ismerem közelről és elképzelhetetlennek tartom hogy biszex lenne. Nyitottan tudunk mindenről beszélni és nagyon megértő velem, ahogy én is vele, úgyhogy ha nem lenne heteroszexuális akkor szerintem már rég elmondta volna, ahogy én is neki.
2019. ápr. 20. 19:29
 9/12 anonim ***** válasza:
95%
Én is hetero vagyok és kipróbálnám, bár még nem volt alkalmam rá.
2019. ápr. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
94%
Én is ugyanígy vagyok vele. Lánnyal imádtam csinálni :D (sajnos régóta nem találtam hozzá lány újra :( ) de fiúval nem tudnám elképzelni :S
2019. ápr. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!