Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Apakomplexusom lehet? Ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apakomplexusom lehet? Ez normális? 22L

Figyelt kérdés

Apával nagyon jó a kapcsolatom, de mindig is a nálam jóval idősebb férfiakhoz vonzódtam(kb 30-47közöttiekhez), és mióta lefeküdtem egy 40es pasival azóta semmi kétségem afelől h csak az idősebb korosztály vonz.


Mielőtt jönnétek azzal h biztos az anyagi biztonság, lakás miatt. Nem emiatt. Ugyanis engem nem érdekel h kinek mennyi pénze van.



2019. ápr. 20. 09:46
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Vannak akiknek az idősebbek jönnek be, nincs ezzel semmi gond. 30-40 közti még annyira talán nem is apakomplexus hiszen jó eséllyel apád nem lehetne ilyen fiatal, de 40 feletti már inkább hajaz erre, de igazából mindegy is minek hívod neked az idősebbek jönnek be nincs ezzel gond. 29/F
2019. ápr. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs ezzel semmi gond. 10-20 év kor különbség is lehet egy kapcsolatban.
2019. ápr. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 motoros1300 ***** válasza:
0%
Irj privátban légyszi és beszélgessünk!
2019. ápr. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
91%

Rájöttél, hogy mennyivel többet tud nyújtani egy tapasztalt pasi egy fiatalhoz képest. Nekem is mindig 10-15 évvel idősebb pasijaim vannak. Ők nem hisztiznek, nem gyerekesek és sokkal de sokkal jobbak az ágyban. Nem önző módon durr bele aztán ennyi.


Privát ⛔️

2019. ápr. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
92%

Nem csak azért érdekelhetnek az idősebbek, mert hiányzik neked az apafigura, de attól is, hogy pozitív dolgokat társítasz az idősebb férfiakhoz apukád miatt. Jobban érzed magad velük, biztonságban, szabadabban, stb.

Másrészt a kort és velejáróit tekinthetjük ugyanúgy fizikai tulajdonságnak, mint a haj vagy szemszínt. A fiúk sem azért szeretik a milfeket, mert jó húslevest csinálnak, hanem mert dús keblük és nőies formájuk van. A férfiak is mások, mint a fiúk, neked az idősebb jön be. Ez ízlés dolga, nem komplexusé.

2019. ápr. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
10%
Hozzám is a fiatalabb lányok vonzódnak. Ismerj meg beszélgessünk! 46.F
2019. ápr. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
16%

Milyen szép ez az ország, hogy biztatjuk az embereket egy betegségre, meg itt mindenki traumákból épít mindent, már kapcsolatot is.


Akik az írja, hogy rendesebb tapasztaltabb, meg többi bullshit baromság, akkor ugye tudjátok, hogy ők is voltak 22 évesek. Csak azért maradtak meg, mert valami elbasztak, egyébként az ilyenek kitartanak az akkori párjuk mellett, mert nem 30 - 40 között szoktak az emberek elkezdeni ismerkedni. Akivel ilyenkor vagytok, az többnyire a selejtje, de élvezzétek csak! :)

2019. ápr. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
15%

A korodbeli fiúkák nagyon gyerekek, semmi elképzelésük a világról, az életről.

Figyeld csak meg a postaládád, mennyi kiéhezett apuka fog neked írni...

2019. ápr. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm majdnem mindenkinek a normális választ.

Igen én is így látom h azért vonzódom annyira az idősebb pasikhoz mert ők tapasztaltabbak, inteligensebbek, és nem szűk látókörűek.

A korombeli fiúkról ezt már nem lehet elmondani.

2019. ápr. 20. 11:14
 10/26 anonim ***** válasza:
Csak akkor ha fiatalabbak nem vonzanak
2019. ápr. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!