Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon akarnék szexelni....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon akarnék szexelni. Menjek prostihoz?

Figyelt kérdés

Már rég szexeltem. Tegnap 2x kivertem, de ma éjjel majdnem elélveztem álmomban.

Nagyon vágyom egy női testre.

Jó megoldás lenne a prosti? még sosem voltam.

Barátnőt vagy kalandot szeretnék, de mostanában nem jött össze semmi.


22f


2019. ápr. 21. 10:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha van is rá pénzed, miért ne? :)
2019. ápr. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ja menj akkor. egyszer el kell kezdeni😊
2019. ápr. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Menj nyugodtan :)
2019. ápr. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Csak az a baj hogy én sosem akartam volna menni. De mostanában úgy érzem hogy muszáj lesz :/

Sima lány kéne... Ő velük az igazi a szex.

2019. ápr. 21. 10:13
 5/10 anonim ***** válasza:
Tinder!! Az ingyen van 😁
2019. ápr. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Én is mennék egy jó szőkéhez, de olyan drága :/
2019. ápr. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

6os:

Drága vagy nem drága.

Ha kiszámolod, hogy összeismerkedsz egy csajjal, kell x időt várni mire lefekszik veled.

Randin el kell vinned valahová legyen az mozi vagy bármi más + üzemanyag költség.

Ugyanott vagy, csak nem kell órákat keresgélned a net előtt és várni, hogy mikor találsz valakit.

2019. ápr. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Durva belegondolni, de tényleg így van.

Egy prosti néha olcsóbb, mint egy barátnő.

2019. ápr. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Régebben én is jártam, de már leszoktam róla. Próbáld ki, de ne szokj rá! Isten azt szeretné, amit anyád-és apád is: Legyen egy igazi párod, aki nem hagy el. Gondolj bele: egy prosti napi akár 2-4 kuncsaftot is fogad, tehát ahova te beteszed, ( hüvely, száj), előtted talán 1 órával volt valaki. ( a gumi nem 100%-os védelem a fertőzések ellen!).
2019. ápr. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igaza van a srácnak: nem lehet barátnőt találni! se feleséget! Én is bepróbálkozok napi 2-5 jó nővel is, udvariasan is vagyok, sportoló, jó kinézetű, de durván elküldik az embert. Mit képzel ez a sok egyetemista nő, meg a kiskeresetű irodisták? Aztán meg sírnak, a neten is, hogy egyedül van még 42-46 évesen is. tökre járnak.
2019. ápr. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!