Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van egy csaj aki dugni akar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy csaj aki dugni akar velem, de mikor talalkozok vele akkor olyan nyomulos, meg a beszd stilusa taszito, kicsit telt is, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Benne lennek amugy nem a teste rossz, csak ahogy viselkedik, nagyon fius, es annyira taszito számomra hogy nincs benne nőiesség, pedig megdugnam. Szemelyisegetol valahogy felek furcsan viselkedik.

2019. ápr. 21. 11:51
 1/10 anonim ***** válasza:
És most ezt tényleg mi mondjuk meg neked, hogy megdugd-e vagy sem? :D
2019. ápr. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
lécci ne dugd meg, hogy aztán ne csak visszautasítva legyen, hanem megdugva történjen ez
2019. ápr. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem korrekt, hogy tudja mit akar. Miért ne akarhatna egy nő is csak dugni.
2019. ápr. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem az a baj hogy dugni akar, hannem fius es furcsa az a lany nagyon nekem.
2019. ápr. 21. 12:04
 5/10 anonim ***** válasza:
82%

Te most dicsekedni jöttél ide,vagy ennyire töketlen,hisztis gyerek vagy?

A hangjával,vómodorával szexelsz? Akkor meg mit hisztizel mint egy óvodás akire ráborult a hidegvíz.

Ha tudsz egyáltalán szexelni,felismersz e egy női nemiszervet. De lehet hogy képről se ismersz fel egy puncit.

Ha normálisan ki tudod elégíteni,utána majd a tenyeredből fog enni,mint egy kezesbárány.

2019. ápr. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Kedves 5# válaszoló. Miért ne lehetne visszataszító egy ember személyisége? Attól hogy valakinek farka van, még nem kell minden lyukba belerakni amibe belefér. Ha neked megy, tegyed, lelked rajta, de ha a kérdezőnek van ízlése, van igénye, akkor miért kell leszidni? Arra is érdemes gondolni, hogy lehet hogy úgy hozza a sors hogy több lesz a szexnél, akkor viszont mások előtt is meg kell jelenni a kiválasztottal, és misem tükrözi jobban az ízlésünket, mint a párunk... Azt mi választottuk, mi akartuk, nem ajándékba kaptuk. Én azt javaslom a kérdezőnek, hogy egész nyugodtan legyen elvárása ilyen téren, és ezt kultúrált, inteligens módon a világ tudtára kell adni. Valaki megkaphat, valaki nem. Ne csak a nők kiváltsága legyen a válogatáshoz való jog, nem mintha irigyelném tőlük.


Persze ha a kérdező olyan helyzetben van, hogy nem a nők álma, sem megjelenésben, sem viselkedésben, tehát nem egy ideál, akkor sajnos lejjebb kell adni az igényekből. Viszont ne saját magunkat ítéljük meg, kivéve ha pozitív ;)


(rossz pasi nincs, csak szar duma :D)

2019. ápr. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha ennyire zaval a beszéd stílusa, és h ennyire fiús akkor ne szexelj vele.

Ezt te döntöd el nem mi!


L

2019. ápr. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én megértem a problémád, a kérdést ahogy olvastam, egy az egyben eszembe jutott egy ilyen lány ismerősöm, akit messziről kerülök. Nekem is nagyon fontos a személyiség, ha pl egy tökéletes testű, de antipatikus nő, és egy átlagos testű, de nagyon kedves, szimpatikus nő közül kell válasszak, akkor egyértelműen a másodikat választom csak szexre is.
2019. ápr. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Pipáztasd meg, oszt' jónapot.
2019. ápr. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mit tegyél? Mutasd be nekem! f.
2019. jún. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!