Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik egyáltalán szexkapcsolat?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik egyáltalán szexkapcsolat?

Figyelt kérdés
Létezik egyáltalán szexkapcsolat férfi és nő között, vagy ez csak amolyan mítosz? Avagy ez csak akkor lehetséges, ha az egyik fél érzelmeket táplál, többet szeretne emiatt belemegy annak reményében, hogy később majd lehet belőle komoly kapcsolat? Nagyképűség nélkül mondom, hogy jóképű izmos pasinak tartom magam, de egyszerűen azt látom, hogy a nők nem vevők az ilyesmire. Azt látom, hogy náluk a dupla vagy semmi játszik, vagy komoly kapcsolat vagy semmi. Akinek volt/van szexkapcsolata ő neki, hogy jött össze, illetve működőképesnek bizonyult hosszú távon? Amit én szeretnék az az, hogy legyen egy nő, akivel rendszeresen dumálunk, megvan egy bizalmi kapcsolat, már-már baráti szinten vagyunk, viszont azon túl, hogy néha összejárogatunk és programokat csinálunk nincs köztünk semmi komoly kötelék és elköteleződés a másik irányába. Kezdem azt hinni, hogy ilyen laza szexkapcsolat féleség egyszerűen nem létezik. Vagy ilyenkor csak az tudna segíteni, ha anyagi támogatást ajánlok fel a találkozókért és a "szívességekért" cserébe? Utóbbi kapcsán nem prostitúcióra gondolok.. hanem a kellemeset a hasznossal esetre, amikor az egész élvezetből kerül sor, az anyagiak csak amolyan kellemes pluszt jelentenek.

2019. ápr. 21. 17:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt már ilyennkapcsolatom, és bizony létezik. Egyikőnk sem lépett, csak miután a csaj bepasizott, abbahagytuk ezt az egészet
2019. ápr. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
megkérdezhetem, hogy hogy alakult ez ki nálatok? ismerkedtetek, elkezdtetek kavarni aztán az egész megragadt ilyen "összejárogatunk de semmi komoly" szinten?
2019. ápr. 21. 17:59
 3/12 anonim ***** válasza:
73%
Hogy Te minek tartod magad, az egy dolog! Sokkal lényegesebb, hogy a nők milyennek látnak téged! De nagyon tévedsz ha azt hiszed, hogy csak a külső számít! Sokat számit a modorod, a viselkedésed, a humorod, stb! Csak az anyagiaktól még nem leszel vonzóbb! Akkor menj a hivatásosokhoz és probléma megoldva!
2019. ápr. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Már az elején is így beszéltük meg. Ő is épp egy szakításon esett át meg én is, viszont a testiség az kellett mindkettőnknek :)
2019. ápr. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Igen. Előre meg volt beszélve. Nem sokáig tartott, de legalább tartalmas volt :D
2019. ápr. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szexkapcsolatom van közel 1 éve tart. Nem jóképű, nem gazdag, tök átlagos pasi de kitudja belőlem azt hozni amit más nem. Neki ez csak szex, én szeretem is, de nincs közöttünk semmi több ettől.
2019. ápr. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

én nőként mentem már bele szexkapcsolatba pénzért. persze nyilván megvolt a vonzalom és a bizalom is közöttünk, viszont mivel nehezen adtam be a derekamat (elsősorban kapcsolatpárti vagyok ugyanis) megbeszéltük, hogy "kölcsönösen kisegítjük egymást." ő támogatott anyagilag én pedig ott voltAM mellette ha rajta volt a szükség. nem tartom magam prostinak ettől, ahogy írtad ez inkább amolyan kellemeset a hasznossal volt számomra.

ez egyszeri alkalom volt életem során, azóta házasságban élek, szóval NEM KÉREK PRIVÁTOKAT!

2019. ápr. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ismerősöm benne van egy ilyenben... Baráti társaságnak indult, barátok is lettek, és lett belőle "barátság extrákkal". Titkolják mindenki előtt ,csak pár ember tudja. A csaj viszont szerintem kicsit többet érez iránta. Ez így szokott lenni, az egyik fél mindig többet kezd el érezni egy idő után.
2019. ápr. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyenben részem. De nem lett happy end. Azota is szenvedek.
2019. ápr. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen. Több is volt és a legrövidebb is 1,5 év volt. Mi a titok? Az őszinteség. Mind randinak indult és sokat beszélgettünk mellette. Végül a szexkapcsolat bontakozott ki belőle. Őszintén meg kell mondani, hogy mi az amit el tud képzelni az ember a másikkal és mit nem. Utána szépen adja magát a dolog.
2019. ápr. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!