Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik egyáltalán szexkapcsolat?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik egyáltalán szexkapcsolat?

Figyelt kérdés
Létezik egyáltalán szexkapcsolat férfi és nő között, vagy ez csak amolyan mítosz? Avagy ez csak akkor lehetséges, ha az egyik fél érzelmeket táplál, többet szeretne emiatt belemegy annak reményében, hogy később majd lehet belőle komoly kapcsolat? Nagyképűség nélkül mondom, hogy jóképű izmos pasinak tartom magam, de egyszerűen azt látom, hogy a nők nem vevők az ilyesmire. Azt látom, hogy náluk a dupla vagy semmi játszik, vagy komoly kapcsolat vagy semmi. Akinek volt/van szexkapcsolata ő neki, hogy jött össze, illetve működőképesnek bizonyult hosszú távon? Amit én szeretnék az az, hogy legyen egy nő, akivel rendszeresen dumálunk, megvan egy bizalmi kapcsolat, már-már baráti szinten vagyunk, viszont azon túl, hogy néha összejárogatunk és programokat csinálunk nincs köztünk semmi komoly kötelék és elköteleződés a másik irányába. Kezdem azt hinni, hogy ilyen laza szexkapcsolat féleség egyszerűen nem létezik. Vagy ilyenkor csak az tudna segíteni, ha anyagi támogatást ajánlok fel a találkozókért és a "szívességekért" cserébe? Utóbbi kapcsán nem prostitúcióra gondolok.. hanem a kellemeset a hasznossal esetre, amikor az egész élvezetből kerül sor, az anyagiak csak amolyan kellemes pluszt jelentenek.

2019. ápr. 21. 17:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
7-es,nehogy mar egyszer volt ilyen kapcsolatod a pasival.jol megkopasztotad utana hatat forditottal neki,ferhezmentel es te vagy a legrendesebb no a vilagon szerinted.Egy jo kis osszegert most is lefekudnel barkivel az mar biztos
2019. ápr. 22. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
olyan szempontból meg kell védenem 7-est, hogyha jól vettem ki ő nem kihasználta a csávót, csak mivel járni nem akart vele és annyira a pali sem, emiatt megbeszéltek egy ilyet. szerintem nincs feltétlen baj ezzel. adott esetben én is fizetnék egy nőnek a szexkapcsolatért. te is nyersz és ő is. persze csak bizonyos esetben.. és ne kizárólag a pénzért csinálja :D ez azért fontos
2019. ápr. 22. 10:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!