Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Neked mennyivel màsabb,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neked mennyivel màsabb, “nagyobb feladat” elvenni egy 30 feletti nő szüzességét?

Figyelt kérdés

Van valami különbség pszichésen abban, hogy egy 18 éves lànyba hatolsz először, vagy mondjuk egy 34 éves nőbe? Mindkét esetben a barátnődről van szó. Számodra nehezítő faktor, hogy 30 feletti? Miben más ez a "feladat",ha más.


Férfiak válasza érdekel.


2019. ápr. 21. 20:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem nem sok ilyen 30-as nő van. De amúgy nem zavarna.
2019. ápr. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%
Igazából attól félnék, hogy az aktus előtt meggondolná magát... De nagyon más különbséget nem látok.
2019. ápr. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
84%

Semmi különbség. Ha szűz akkor szűz.

Ami igazán fontos, és lényegi különbség lehet, hogy melyik mennyire ismeri a saját testét, de ugye ez meg nem kor függvénye.

2019. ápr. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
89%
Nekem nem másabb! Mindkettő óvatosságot, odafigyelést, türelmet, stb. igényel! F.
2019. ápr. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
azt hiszem, egyetértek
2019. ápr. 21. 20:49
 6/18 anonim ***** válasza:
0%
Niki, Te vagy az? :)
2019. ápr. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

nem Niki vagyok, ennél még szebb nevem van.

De kedves Gábor1992 , ne küldj már privát üzenetet ugyanezzel a kérdéssel.

Köszi :-)

2019. ápr. 21. 20:57
 8/18 anonim ***** válasza:
71%
Nem lehet nagyon másabb. Nekem jobban tetszene ha 30 felettivel tehetném, mivel én is 30 feletti vagyok. Óvatosan, finoman kell és időt is rá kell szánni, az a lényeg.
2019. ápr. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
szűz vagy?
2019. ápr. 21. 21:04
 10/18 anonim ***** válasza:
39%
Annyiban másabb, hogy 30 felett csak akkor szűz egy nő, ha van valami nagyon nagy,nyomós akadályozó tényező. A nehezítő faktort tehát nem a puszta kor, a szám adja,hogy nem 18,hanem 34,hanem az az akadályozó tényező a nehezítő faktor, ami miatt a nő még szűz 30 felett. Pl.én egy 30 feletti nőről tudok aki szinte biztos hogy még szűz, és ő gerintörés következtében deréktól lefelé béna és abszolút semmit nem érez. Tehát ha az ő szüzességét akarnád elvenni nem az lenne a nehezítő faktor hogy 38 éves, hanem az hogy béna és nem is érezné hogy beraktad neki. Vagy mondjuk aki még nagyon sanszos, hogy szűz 30 felett, azon 15 évesen teljesen eluralkodott az elmebetegség, 17 éves kora óta elmegyógyibtézetben van. Mondjuk lehet hogy 15 éves kora előtt elvesztette a szüzességét,de mindegy vegyük úgy hogy nem. Ha te akarnád elvenni nem az lenne nagy feladat/nehezítő faktor hogy 36 éves, hanem hogy 1.be kellene jutnod az elmegyogyiba észrevétlenül, 2.miközben dugni akarnád lehet hogy ő fel akarna ugrani bölényeket kergetni a szobában😂🤣
2019. ápr. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!