Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez mennyire normális vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire normális vagy gyakori? Hogy a lányt akit szeretek azt bármikor kinyalnám viszont az már nem tetszik ha ő szopna le.

Figyelt kérdés
Persze egy idegen novel sosem lenne/volt gondom sőt ott meg pont fordítva volt a nyelvemmel sosem ertem volna hozzá

2019. ápr. 22. 00:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem találkoztam még olyan pasival, aki nem szerette a szopást? Nem jó, ahogy csinalja?
2019. ápr. 22. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy amiatt aggódsz, hogy a szopás megalázó neki? Mert ezt felejtsd el, önmagában nem az.
2019. ápr. 22. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az első része teljesen normális, a másik szerintem elég ritka. Én mondjuk nem igénylem a szopást, de nem hajtanám el azt a lányt, akit szeretek, ha le akarná szopni.
2019. ápr. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ja meg még az hogy mindig ki akartam volna próbálni az analt de most hogy kicsit utána neztem hogy gumi nélkül megsérthetem a vég elnyomását meg bacikat is el lehet kapni amit kesobb át adhatok neki is és igy már elment minden kedvem tőle... :(

Egy kis fenekeles az agyban még bele fér de ha már komolyabb fájdalma/baja lenne azt nem tudom elviselni!

2019. ápr. 22. 00:28
 5/8 A kérdező kommentje:
Semmi fele el hajtás ról nincs itt szó csak valamiert nem tetszik lehet van köze amit a kettes ír
2019. ápr. 22. 00:30
 6/8 anonim ***** válasza:
67%
Lehet, hogy meleg vagy.
2019. ápr. 22. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

"sosem lenne gond" - volt már szopós élményed?

Jól esett?

Barátnőd élvezné, ha leszophatna és te is élveznéd, akkor mentálisan mi gátol meg?

2019. ápr. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig jobb mintha te minden áron azt akarnád hogy szopjon de te nem lennél hajlandó nyalni :D
2019. aug. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!