Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy érjem el, hogy viszont...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érjem el, hogy viszont szeressen?

Figyelt kérdés
Pár hónapja megismertem egy férfit, akivel elég közel kerültünk egymáshoz testileg, és én minden értelemben vonzódom hozzá. Egyre jobban szeretem, viszont nem érzem azt hogy ő is szeretne engem. Amikor felhozom ezt témának mintha kerülné a válasz adást. Szerintetek van rá esély, hogy belém szeressen?

2019. ápr. 22. 00:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%
Nehéz lesz.. Biztosíts neki hátteret és egyben szabadságot is..
2019. ápr. 22. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Szitka10 válasza:
47%
Persze esély mindig van rá csak az a kérdés hogy állsz hozzá :p
2019. ápr. 22. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg csak szexkapcsolat?

A pasik agyában legtöbbször ez az is marad. :-/

Főleg ha van egy másik nő is az életében, a 'valódi' kapcsolat.


Én is találkoztam már olyan pasival, akiért mindent megtettem volna, mindent megkaphatott volna tőlem, de kiderült hogy egyébként van párja, és engem tényleg csak a szex miatt 'használt', bármilyen csúnyán is hangzik. :-/

Ne halogasd sokáig, mert lelkileg csak jobban belebonyolódsz. Kérdezz rá konkrétan, mit várhatsz tőle, ne hagyd, hogy kitérjen.

Ha rendes kapcsolatot nem, inkább hagyd ott, az ilyen alakok nem fognak sajnos megváltozni és csak.a fájdalmat hagyják, jobb ha nem várod, meg, hogy ez minél nagyobb legyen . :-(


N

2019. ápr. 22. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Deflohelp ***** válasza:
100%

A válasz elkerülése sajnos azt mutatja, hogy más is lehet az életében, aki továbbra is fontos(abb) a számára.

Egyetlen őszinte válasszal meg tudná szüntetni a bizonytalanságot, de könnyen lehet, hogy neki éppen így kellemes.

A Te érdeked, hogy tiszta vizet öntsetek a pohárba.

2019. ápr. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy férfi szeret, az el fogja mondani. Ha nem mondja, vagy nem férfi, vagy nem szeret. Esetleg mindkettő.

F/60

2019. ápr. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Tudtommal nincs más nője rajtam kívül.
2019. ápr. 22. 22:47
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Tudtoddal... Az, hogy kerüli a választ, egyértelmű, hogy a veled való kapcsolat kimerül ebben.
2019. ápr. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
8%

A válaszadást kerülheti pusztán saját érdekből, mert nem akar csalódást okozni, és fél hogy emiatt elveszítene egy jó szexkapcsolatot. Nem kell túlgondolni, ezt pasiként mondom. Szexkapcsolat által alakulhatnak ki érzelmek is, de ez nem feltétel. Sajnos nálatok az a tipikus "A férfinak szex kell, a nőnek szerelem" eset áll fenn.


Másik dolog inkább egy kérdés. Miért akarsz/tudsz szeretni egy olyan embert, aki ezt viszont nem érzi irántad? Soha nem értettem az életben, ezt a vonzódást a megfoghatatlanért, lehetetlenért. Aki kedvel/szeret, az köztudottan mutat jeleket, vagy helyet kínál maga mellett. Ezt nem csak neked mondom, hanem az egyik kedves, csalódott válaszadón. Oka van annak, amiért ő nem érez irántad többet, és ez nem feltétlenül azért van, mert férfi, és csak szex kellene neki, hanem egyszerűen számára nincs meg benned az, ami őt elkápráztatja érzelmileg. A szeretetet/szerelmet meg amúgy sem lehet kierőszakolni.


Vagyis a kérdésedre a válasz, ha te önmagadat adod teljes mértékben, és a maximumot nyújtod mint nő, és ezek után sem szeret beléd, akkor nem tehetsz semmit.

2019. máj. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
39%

"Miért akarsz/tudsz szeretni egy olyan embert, aki ezt viszont nem érzi irántad?"


Utolsó, te a boltban is csak azt a kiflit veszed meg, amelyik érez valamit irántad? Lótuszt! Egészséges ember, ha kell valami/valaki, megszerzi.

A kérdésre:

Kérdező, valakit mindig valamiért szeretünk. Bennünket is valamiért, valamely tulajdonságainkért szeretnek, vagy utálnak. Ha valakinek a szerelmét ki akarod vívni, ki kell puhatolni, melyek azok a tulajdonságaid, amik tetszenek neki, és melyek azok, amik taszítják tőled. Előbbiekre ráerősíteni kell, utóbbiakat levetkezni.

2019. máj. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
#9 köszönöm, erre nemrég jöttem rá, hogy vannak tulajdonságaim, amik számára nagyon vonzóak és ezt szóvá is tette.
2019. máj. 28. 22:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!