Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyire gáz a ráncosodás...

Mennyire gáz a ráncosodás (akár a korai) nők esetében?

Figyelt kérdés
Elég mély, látványos mosolyráncaim vannak ahhoz képest, hogy még csak a 21-et fogom tölteni, bizonyára túl jó kedélyű vagyok. Nem merek belegondolni, mi lesz ebből később. Csak azt tudom, hogy botoxnak nem szeretném alávetni magam.
2019. ápr. 22. 01:22
 1/4 anonim válasza:
91%
Ne foglalkozz vele!! Aki szeret úgy szeret ahogy vagy.. Nálam a külső csak harmadlagos...
2019. ápr. 22. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%

Nőként írom, hogy ez valóban nem annyira fontos, mi tulajdonítunk neki nagy szerepet, és veszünk mindenféle kenceficét.

Persze adjunk magunkra, meg amit lehet, kesleltesssünk, de az igazi pasik inkább vannak egy vidám, jókedélyű,

de már nem babaarcú nővel, aki nem csak az ágyban jó, hanem az élet más területein is, mint valami kirakatnővel - hosszútávon.

Biztos láttál már helyes pasikat kézenfogva teltebb, csupa narancsbőr nőkkel, vagy máshol nem tökéletes külsejűekkel, de boldog párként.


Egy csomó dologtól függ, tényleg elfogadjuk a másikat, a ráncok a priorlista végén sorakoznak, én úgy tapasztalom.


N 30+

2019. ápr. 22. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én azért 20 évesen rendesen paráztam volna ezen. Most sincsenek ráncaim, pedig imádom az életet, imádok nevetni.


Nyilván nem gáz attól, hogy engem megijesztene. Kinek mi. Van, aki egy kis hájtól van rosszul.

31N

2019. ápr. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem most jelentek meg igazából, már 13 éves korom környékén figyelmes lettem rájuk. Máshol egyelőre nem látok ráncot.

Szerinted mennyiben javítana a helyzetemen, ha a jelenleginél is jobban ráparáznék? :D

2019. ápr. 22. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!