Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudom megtanulni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom megtanulni a késleltetett magömlést?

Figyelt kérdés
Zavar, hogy amikor együtt vagyok a barátnőmmel, kb. 4-5 perc alatt elmegyek. Ezt szeretném meghosszabbítani, kb 8-10 percre, akár többször is egymás után. ( több pózban). Van akinek sikerült már?

2019. ápr. 11. 08:22
 1/7 Gyépésmérnök ***** válasza:
Cserélünk? Én meg nem bírok elélvezni.
2019. ápr. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Youtubon van egy blog asszem ébredő szexualitás blog vagy mi. Na ott a múltkor foglalkoztak a témával ;)
2019. ápr. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem pont az a gond, hogy 40 perc, mire elmegyek :D Barátnőm meg max 10 perc :D Bárcsak 10 perces lennék én is :D 29/f
2019. ápr. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Diavolino44 ***** válasza:
Neten keress ra, arra, hogy start-stop technika. Azt gyakorold eloszor egyedül mindennap kb fel órát. Majd mikor jól megy, akkor avasd be a parodat is.
2019. ápr. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A barátom kb 30 perc után élvez el elsőnek ! De megállni sem kell utána !


Menj orvoshoz 👍🏻

2019. ápr. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
6-os menjen orvshoz? :DD hát te idióta vagy. és mit fog vele csinálni az orvos? ad neki egy tantra masszázst?
2019. ápr. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hagyjatok mar ezt a ki mikor megy el temaat.

Eleg szomoru, ha az egyik hamarabb elmegy, akkor mar nincs kedve olyan onzetlenul folytatni-elvezni, mig a masiknak is jo lesz. Most mindehy hogy a lany vagy a fiu.

2019. ápr. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!