Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valósàgban is vannak olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valósàgban is vannak olyan dominàk mint a pórnókban akik ennyire kegyetlenül megkinozzàk a férfiakat?

Figyelt kérdés
Valósàgban is van ilyen pàrkapcsolatokban?? Én örülnék egy ennyire kemény nönek. Kinozhatnà a farkam vsgy bàrmit. Megérdemlem.

2019. ápr. 22. 14:31
 1/6 anonim ***** válasza:
30%
Visítanál a fájdalomtól, mikor a keze ügyébe kerülne az acskód, pupi!
2019. ápr. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
42%
A filmekben amik vannak,ott vannak trükkökpihenök,mert nonstop 1óra farokkínzást nem lehet kibírni,okoska!
2019. ápr. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Bizony, hogy kilehet azt bírni! És nem csak kibírni,hanem élvezni is!
2019. ápr. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Párkapcsolatban nem tudom, de biztos van olyan fizetős domina aki vállal erőszakosabb, durvább dolgokat.

De én is kétlem hogy sokat kibírnál belőle, a filmek meg valóban máshogy készülnek.

2019. ápr. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
2-es vagyok,bdsm fielmekben szerepeltem csak tudom
2019. ápr. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Elvezik

Es ezekenel durvabbakat is

Ha a pasinak egy kor alat 2-3 orzagusa van akkor valszeg nincs ellenere a dolog...

2019. ápr. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!