Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek is hülyeség, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is hülyeség, hogy a nők bármikor kaphatnak szexet?

Figyelt kérdés
Nőként is szépnek kell lenni hozza. Es ugyanígy, ha egy pasi jol nez ki, o is barmikor szexelhet.

2019. ápr. 23. 14:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Sokkal könnyebb dolga van egy szép nőnek mint egy férfinak

a nők nyuszik

2019. ápr. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Engem ez dühít. Ne hagyjuk szó nélkül.
2019. ápr. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

Nem hülyeség. A legocsmányabb nők mondjuk lehet nehezen tudnának partnert találna, de ha valaki csak kicsit csúnya vagy kövér vagy öreg akkor simán talál. Elmegy egy buliba, felregisztrál egy szexpartnerkeresőre, garantáltan pár óra alatt ha nem a szőke herceget keresi, hanem beéri átlagos srácokkal.

Szexet kb egy 10/3-as csaj olyan könnyen talál mint mondjuk egy 10/7-es csávó.

Párkapcsolatban már inkább úgy mondanám egy 10/5-ös lány olyan könnyen talál, mint egy 10/7-es csávó.

2019. ápr. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
3# szerintem ez nincs igy. A férfiak se fekudnenek le bárkivel. Es azt mondta, ha a "10/3"-as no beéri olyannal is, aki nem olyan no pasi. Ennyi erovel a pasik is konnyen talalhatnanak partnert, csak nagyon igényesek a no kulsejere.
2019. ápr. 23. 15:01
 5/13 anonim ***** válasza:
5%
Szerintem is Ha a nő akarja és a férfi ha tud !! Egy nő bármikor tudna.. !!
2019. ápr. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nőknek könnyebb dolguk van szerintem.Egy férfi egy női testnek nem nagyon tud ellenállni.Ösztön működik.
2019. ápr. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én mint férfi a saját szemszögemből úgy látom ezt a dolgot, ha egy csaj nem túl szép de érezteti velem vagy valahogy próbál jelezni illetve egyszerűen csak elmondja... szóval ha valahogy a tudomasomra jut és kedves, rendesnek tűnik akkor valószínűleg benne lennék. Nekem fontos a kedvesség vagy az, hogy korrekt és őszinte legyen a csaj. Tudjam, hogy mit akar. Csak szexet (akár többször ha úgy alakul) vagy hosszas kapcsolatot. Sokszor az a gond, hogy ez nem egyértelmű.


1-2x volt, hogy egyértelműen megmondta egy nő, hogy "elkapnálak" de beijedtem mert idősebb volt nálam és féltem hogy beégek :D Pedig tökre tetszett volna és mondtam is neki de még nem mertem elmenni. Lehet már nem vár rám.


Persze tanultam ebből is. Igazából ha egy lánynak olyan a személyisége... rámenős vagy tündéri visszahúzódó, kíváncsi stb. az nagyon sokszor jobban megfog mint a külső. Sőt, leginkább emiatt szoktam elgondolkodni rajta hogy vajon milyen lehetne vele :)


Ez fordítva nem tudom hogy működik mert külsőre átlagos vagyok viszont sokak szerint intelligens és kedves. Visszafelé is általában ezt kapom de nagyon ritka az a lány aki egyértelműen jelzi mi a célja.


Szerintem ha a lányok kissé érthetőbben közölnék mi a céljuk akkor nem csak nekik de a férfiaknak is könnyebb dolga lenne. Külsőtől függetlenül. Szerintem :)


28F

2019. ápr. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem hülyeség.

Volt egy nagyon ronda osztàlytàrsam.

Nem túlzok hogy ronda volt! Igénytele is volt. Mindig büdös volt. Mégis kb havonta új pasija volt. Mindig talàlt valakit magának. Sőt volt egy pasija aki jómódu volt és normalisan nézett ki.

2019. ápr. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért mindig a szex szemszögéből kell vizsgálni ezt a kérdést? Nézzük párkapcsolati oldalról, és mindjárt látszik, micsoda hátránnyal indulnak a csajok. Egy valamirevaló pasi akkor kap csajt, amikor akar, hisz annál a csajnál kezdeményez, aki valóban tetszik neki. De a csajoknál tuti, hogy mindenki bepróbálkozik, csak pont az az egy fiú nem akiért pedig a fél életét adná.
2019. ápr. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hülyeség, de így van.
2019. ápr. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!