Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért mondjátok, hogy a méret...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondjátok, hogy a méret nem számít? Ez hülyeség.

Figyelt kérdés
Nekem sincs olyan nagy de a magyar átlagtól 2 centivel nagyobb és eddig az összes nõ akivel voltam eléggé nagyokat élvezet. Nem egy mondta,hogy egy 15 centis nem tudja ugyan azt a jó érzést nyújtani. Ti hogy láthátok ezt?
2019. ápr. 6. 14:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Ne általánosíts ember!

Ne akard minden asztalra ugyanazt a terítőt rátenni.

2019. ápr. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ne akard minden palackra ugyanazt a kupakot ráerőltetni! Ne akard minden lábasra ugyanazt a fedőt rátenni! Ne akard minden zárba ugyanazt a kulcsot betenni! Ne akard minden egyes ágyra ugyanazt a lepedőt ráteríteni! Ne akard mindegy egyes cipőbe ugyanazt a lábat rakatni!
2019. ápr. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Addig jár a korsó a kútra amíg el nem törik!
2019. ápr. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Több nap, mint kolbász.
2019. ápr. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én őszinte leszek nekem számít a méret. A 20cm nagy azt nem tudom élvezni a 15cm meg kicsi. Nekem a 18cm a megfelelő mert kell az hogy minimálisan bökdösse a méhszájamat de nem olyan nagyon hogy az kellemetlenül fájjon.
2019. ápr. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Biztos h a nem szamit azt jelenti hogy bem az alapjan valasztanak part de nem baj ha nagyobb nekem 21cm nem kamu de azert a hatranyait is mar tapasztalatam de azert tobben mondjak azt h inkabb 21 mint 14..eddig 1 lany volt aki nem birta ovatossagom ellenere a tobbi magyon elvezte :)
2019. ápr. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, az én 17-18 cm-esem mindegyik nő imádta, meg is jegyezte eddig az összes. Gondolom a 20-22-höz is sok hozzá tud szokni, soknak lehet, hogy inkább gond. Embere válogatja.
2019. ápr. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!