Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miert csalja meg valaki a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert csalja meg valaki a parjat? Neha belefer massal is szexszelni alkalomszeruen?

Figyelt kérdés
mi az inditek noi es ferfi reszrol ?
2019. ápr. 23. 20:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Mert hiányzik valami a szexből, vagy az egész,nemélte kimagát stb..

25f

2019. ápr. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Egyaltalan nem fer bele 1x sem.Ha megcsal,akkor valoszinuleg azert,mert vagy nem tudod kielegiteni,vagy mar megunt...Más indíték nem nagyon van.Szoval ha engem csalnanak meg,en egybol ki adnám az utját.
2019. ápr. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
En nem tudom azt elkepzelni hogy valakit folyamatosan ugyanugy kivanjak a megismerkedestol.
2019. ápr. 23. 20:43
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Kémiailag úgy vagyunk összerakva, hogy 1-1,5 évig kívánod a másikat, utána már nem annyira. Persze megszokásból lehet, meg ugye ott van a szeretet is.

De ha a kapcsolat érzelmi része sem olyan jó, akkor jöhet a félrelépés nőknél. Férfiaknál meg simán az izzás miatt.

2019. ápr. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

10 éve vagyok együtt a párommal, de nem gondolom/érzem úgy, hogy kevésbé kívánom.

Van hogy mást is vonzónak látok, de eszembe se jutna félrelépni.

28F

2019. ápr. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
39%

Leginkább azért mert valamit nagyon nem kap meg ,akár a férfi akár a nő!!

Én is nem azért mentem félre mert nem szerettem a páromat hanem azért mert nem szexelt velem nekem meg hiányzott!!

2019. ápr. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Én szoktam más nőket is kurogatni csajomon kivűl!

Jó néha a változatosság!

2019. ápr. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A változatosság miatt. Nem hiszem hogy a csajom sose kur félre.
2019. ápr. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!