Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van jelentősége, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van jelentősége, hogy egy srác azt mondja, hogy 'szexszelni', vagy 'szeretkezni'? Tehát mi a különbség, ha van? 20L

Figyelt kérdés
2015. jún. 5. 14:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem igazán. Dugás- szeretkezés között már talán. De inkább az adott ember szavajárása dönt. Nem nő, nem kell minden szóba belelátni utalásokat:)
2015. jún. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Persze, ha csak annyit mond h szexelne veled akkor csak ágyasnak akarna, de ha azt mondja h szeretkezne veled az teljesen más... ez azt jelenti, hogy ő számodra a nagy Ő, álmaid netovábbja, jövendőbeli férjurad, a szőke ló fehér hercegen stb ...


Könyörgöm nem kell minden kis apróságba mindenfélét belelátni.

2015. jún. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak simán a srác szóhasználatától függ. Különben sem az számít, hogyan nevezi, hanem, hogy szex közben hogyan viselkedik. Ha nem figyel oda rád, csak a saját vágyai érdeklik, akkor csak szexpartnernek használ. Hidd el, érezni azt egy pasin, ha szerelmes. :))
2015. jún. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

szerintem semmi.:D


nekem a barátom,aki nagyon sokszor hozza szóba a közös életünket,és a kisbabát, legtöbbször 'dugás'nak mondja.


régebben, a kevésbé komoly kapcsolatban is így mondta a srác,de néha meg szeretkezésnek.


szóval ne ebből vonj le következtetést.

2015. jún. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi jelentősége.
2015. jún. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Amíg fel akart szedni a párom, addig csak a szeretkezés szót használta. Amióta fixen egy pár vagyunk, már szerintem az összes szinonima szóba került. De mind ugyanazt jelenti.

Szerintem a megkülönböztetésnek inkább irodalmi alkotásokban van jelentősége.

2015. jún. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A 3-as pontosan leírta a véleményemet!:)

A párommal mi 90%-ban a 'szex' szót használjuk az együttléteinkre, de ez voltaképpen teljesen egyenlő nálunk a szeretkezéssel. Viszont a 'dugás' szót valahogy rühellem, nem tudom miért de nekem az teljesen idegen és nem szeretem ha a párom ezt mondja a mi együttléteinkre(szerencsére csak egyszer mondta), pedig tudom hogy szeret és hogy nálunk még a dugás is egyenlő a szeretkezéssel :D Teljesen mindegy milyen szót használ rá, a lényeg, hogy hogyan viselkedik közben.

2015. jún. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!